Aktualu

Trūksta pasitikėjimo savimi?

Print Friendly, PDF & Email

Kiekvienas žmogus turėtų kasdien pildyti savo sėkmės užrašus. Sėkmės užrašuose pažymima apie kiekvieną gerai atliktą darbą, kitam žmogui suteiktas laimingas akimirkas, kiekvieną išgirstą pagyrimą ir pripažinimą, būtina užsirašyti savo pasiekimus ir tai, dėl ko didžiuojiesi savimi.

Kodėl sėkmės užrašai reikalingi?

Pirma, savo klaidas ir nesėkmes prisimename maždaug dešimt kartų ilgiau ir lengviau, nei sėkmę, todėl esame linkę blogiau galvoti apie save, nei yra iš tikrųjų.

Antra, užaugome girdėdami draudimus ir žodelį „ne“.

Trečia, žiniasklaida mums kasdien perduoda daugybę negatyvių pranešimų.

Visa tai labai stipriai kerta per mūsų pasitikėjimą savimi, o jo negali būti per daug. Esu skaičiusi, kad pasitikėjimas savimi, be kita ko, tiesiogiai teigiamai koreliuoja su mūsų pajamomis bei asmeniniu tobulėjimu.

Taigi būtina stiprinti pasitikėjimą savimi, o paprasčiausias būdas tą padaryti – kasdien pasižymėti apie savo sėkmę. Suprasi, kiek daug sugebi! O jei kada suklysi, nepasiseks, perskaičius savo sėkmės užrašus, liūdesys, nusivylimas kaip mat išgaruos.

Pradėkit dabar. Jei dabar, šią akimirką negali sau skirti bent keleto pagyrimų, vadinasi per mažai pasitiki savimi ir pildyti sėkmės užrašus tau yra ypač svarbu.

Tiesa, teigiamą poveikį daro ir idėjų, tarpusavio santykių, išmoktų pamokų užrašai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.