Įvaizdžio dizainerė Aliona ir jos 150 € konkursas

Aliona Bogdanova

Sakote, ir be įvaizdžio versle pasiekiate gerų rezultatų? Bet ar susimąstėte, kokių rezultatų galėtumėte turėti, pajungusi į darbą ir deramą dalykinį įvaizdį?

Lapkričio 4-ąją edukacinėje konferencijoje „Aš – versli mama“ visos pranešimų dalies metu, nuo 9 iki 12.45 val., salėje darbuosis įvaizdžio dizainerė Aliona Bogdanova ir jos komanda. „Jauno verslo naujas veidas“ – taip „Įvaizdžio meno“ kūrėjos pavadino savo parodomąjį šou ir ieško tos, kuriai galėtų padovanoti savo paslaugų net už 150 eurų!

„Įvaizdžio dizainas estetizuoja ir harmonizuoja žmogaus vidų bei išorę, – aiškina Aliona. – Tikriausiai matėme ir girdėjome ne vieną istoriją, kaip stilistų išdailinta moteris po kelių savaičių vėl grįžta prie ankstesniojo beveidžio savo stiliaus, ir meistrų prisilietimo tarsi nebūta. Tuo tarpu mes su savo komanda analizuojame moterį vizualiai ir psichologiškai, nes tik tokia kelionė po žmogaus vidų gali užtikrinti ilgai išliekantį jo išorės pasikeitimą.“

Aliona jau pastebėjo, kad moterys dažnai nusprendžia imtis verslo gimus vaikams. Tad šios gyvenimo permainos, įsitikinusi ji, turi atsispindėti ir moters stiliuje, kuris derėtų su jos verslo pobūdžiu ir subtiliai paryškintų jos asmenybę.

„Įvaizdžio meno“ komanda VIENAI VERSLIAI MAMAI konferencijos metu

 •     Atliks modelinį kirpimą, plaukų dažymą ir sumodeliuos dalykinio stiliaus šukuoseną,
 •     Padarys dalykinį makiažą ir pamokys jo paslapčių,
 •     Suformuos dalykinį garderobą iš mamos turimų drabužių arba padės juos išsirinkti parduotuvėje.

O kaip įvaizdžio dizainerėms pavyko, vertinsime mes, konferencijos dalyvės!

Kaip tapti ta laimingąja, kuriai atiteks 150 EUR vertės dovana?

Reikia labai nedaug:

 1.     Registruotis į konferenciją „Aš – versli mama“ ir sumokėti dalyvės mokestį;
 2.     Komentaruose po šiuo straipsniu trumpai pagrįsti, kodėl būtent Jūs turėtumėte laimėti „Įvaizdžio meno“ meistrių prizą;
 3.     Atsiųsti dizainerės Alionos el. paštu aliona.bogdanova@gmail.com dvi savo nuotraukas: portretinę ir visu ūgiu.

SVARBU: Dalinkitės šia žinia su kuo daugiau verslių mamų, nes konkursas vyksta tik iki spalio 24 d. (šeštadienio) 12 val.! Laimėtoją rinksime tą pačią dieną ir su ja susisieksime asmeniškai.

Alionos ir jos komandos svetainė

Įvaizdžio menas Facebook


4 Comments

 1. Laimonda

  2015 spalio 21 prie 09:31

  Gerai savijautai, pasitikėjimui nepakanka vien geros nuotaikos.
  Manau, kiekvienai moteriai pasitenkinimo suteikia sėkmingas apsilankymas salone, ypač kai rezultatai geresni nei tikėjosi. Kartais tiesiog pakanka šiek pasikeisti,pakeiti įvaizdį, ir viskas sutvarko:)

 2. Sigita

  2015 spalio 21 prie 10:06

  Kartais gali jaustis graži vien žinodama apie slaptą procedūrą, dėl kurios jautiesi puikiai. Bet dažniausiai tas jausmas yra visuma dalykų, tokių kaip pazityvus nusiteikimas, gera nuotaika, pasitikėjimas savimi, tavo figūrai tinkantys ir tau patinkantys drabužiai, šukuosena, kuri leidžia jaustis tiek žaismingai, tiek rimtai, makiažas, kuris paryškina tavo gražiausius bruožus ir, aišku, harmonija su aplinkiniu pasauliu. Kuri gi moteris nesijaus nuostabiai, jei bus harmonijos dalis?! 🙂

 3. Aušrelė

  2015 spalio 23 prie 15:36

  Kodėl aš? Nes dirbu tarp žmonių ir su žmonėmis, dažnai stoviu scenoje ir kartais atrodo, kas prašaunu pro šalį. Nes esu nestandartinių gabaritų ir norisi paslėpti trūkumus ir išryškinti privalumus. Nes norisi žavėti. Nes kartais tiesiog norisi užsimerkti ir atsiduoti į specialistų rankas ir pamatyti kaip tave mato specialistai.

 4. Sigutė

  2015 spalio 23 prie 16:17

  Naujame versle esu apie metus, o veidas, kaip jaučiu, liko senas 🙂 Todėl jaučiu, kad naujo įvaizdžio man reikia mirk gyvenk. Noriu jaustis stilinga, noriu jaustis sėkminga, noriu patikti sau. Be to, turiu gražiai atrodyti prieš klientus, su kuriais susiduriu kasdien ir kurie mane kaip verslininkę sutinka pagal išvaizdą, o palydi pagal protą 🙂 .

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0