VU Verslo mokykla kviečia rinkti metų verslią šeimą ir dovanoti mokymus vaikams

Birutė Miškinienė_Versli šeima_versli mama1

Portalo VERSLI MAMA partnerė Vilniaus universiteto Verslo mokykla jau ketvirtus metus organizuoja iniciatyvą „Versli šeima“, kuria siekia skatinti šeimų verslumą, ir kviečia rinkti mylimiausią šeimos verslą.

Pasak iniciatyvos sielos dr. Birutės Miškinienės, ankstesniais metais kaip vienos dienos konferencija viename iš šalies miestų vykdavusi „Versli šeima“ 2019-aisiais leidosi į kelią ir aplankė net tris miestus. Verslo pusryčių forma organizuotų renginių svečiai turėjo išskirtines sąlygas užduoti rūpimus klausimus ekonomikos ir inovacijų ministrui Virginijui Sinkevičiui.mylimiausias seimos verslas_versli mama

„Kaip ir ankstesnių metų renginiuose, buvo diskutuojama apie šeimos verslus ir jų perspektyvas Lietuvoje, finansavimo šaltinius ir pokyčius, laukiančius verslo ateityje. Verslo pusryčiai susilaukė didelio dėmesio tiek iš savivaldybių atstovų, tiek iš smulkaus ir vidutinio verslo“, – sako Birutė ir kviečia visus šeimų verslus susiburti dar kartą – šįkart renkant mylimiausią šeimos verslą.

RINKIMŲ SĄLYGOS
  • Užsukti į Vilniaus universiteto Verslo mokyklos Facebook paskyrą, kurioje dalinamasi dalyvių nuotraukomis ir istorijomis;
  • Skirti savo patiktuką labiausiai patikusiam šeimos verslui;
  • Daugiausiai patiktukų surinkę trys šeimos verslai bus pakviesti į „Versli šeima 2019“ šventinę vakarienę Vilniuje rugsėjo 27 d. ir bus nominuoti „Lietuvos ryto“ organizuojamuose „Verslo genas“ apdovanojimuose, o vienas iš verslų bus išrinktas Mylimiausiu šeimos verslu.

Balsavimas vyksta iki rugsėjo 19 d. 24:00 val., o tris nominantus VU Verslo mokykla paskelbs rugsėjo 20 d.

PRIZAS, KURIS ATITEKS TRIMS NOMINANTAMS
  • Lrytas.lt žurnalisto parengtas straipsnis ir fotoreportažas;
  • Informacija yra dalinamasi Facebook‘e Lrytas.lt „Verslas“ sraute;
  • Dalyvavimas „Verslo geno“ rinkimuose;
  • Partnerių dovanos.
VERSLI ŠEIMA 2019 šventinis renginys – rugsėjo 27 d.

„Nepraleiskite progos dar kartą susiburti rugsėjo 27 d. į „Versli šeima 2019“ šventinį renginį Vilniuje“, – kviečia visus portalo VERSLI MAMA skaitytojus Birutė.

Pasak jos, renginio metu bus paskelbti 3 nominantai, kurie toliau kovos dėl „Mylimiausio šeimos verslo“ apdovanojimo Lrytas.lt organizuojamame renginyje „Verslo genas“. Renginio metu taip pat bus galima pasiklausyti pranešimo apie dirbtinį intelektą, o prie vaišių stalo – pasidalinti idėjomis ir užmegzti naujų verslo pažinčių.

Bilietus į renginį galite įsigyti:  tickets.paysera.com/lt/event/versli-seima-2019-sventinis-renginys

Birutė atkreipia dėmesį, kad dalis surinktų pinigų bus skirti „Verslumo akademijai 2020“ – mokymosi visą gyvenimą programai/projektui. Jo tikslas – skatinti moksleivius būti versliais, kūrybiškais ir inovatyviais.

Šio projekto metu su vaikais dirba patyrę lektoriai, verslo lyderiai, kurie projekte taikomas praktikas ne kartą išbandę savo veiklose.

„Todėl atvykite į renginį ir padovanokite bilietą vaikui iš socialiai remtinos šeimos į „Verslumo akademiją 2020“ projektą. Padėkime vaikams išlaisvinti savo idėjas – juk investuodami į vaikus, kuriame Lietuvos ateitį“, – kviečia VU Verslo mokyklos direktorė.


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0