Aktualu

Facebook Shops padės smulkiesiems verslams žengti į internetą

Print Friendly, PDF & Email

Socialinis tinklas Facebook pristatė smulkiam verslui skirtą naujieną, kuri padės dar paprasčiau pasiekti pirkėjus – platforma Facebook Shops leis lengvai ir nemokamai sukurti savo internetinę parduotuvę. Tokią jau turi ir portalas VERSLI MAMA – apsilankykite!

Kaip rašoma žiniasklaidai išplatintame pranešime, Facebook visada siekė žmones sujungti su tuo, kas jiems patinka: ne tik draugais, šeima, bet ir produktais, prekės ženklais, verslais. Nauja platforma pratęs šios siekio įgyvendinimą.

Prekyba socialiniuose tinkluose jų vartotojams nėra nauja veikla. Nuo pat Facebook gyvavimo pradžios žmonės skelbė įvairiausių daiktų nuotraukas su užrašu Parduodama, vėliau dar patogiau prekiauti leido Prekyvietė, o prekės ženklai ir nuomonės formuotojai dalijasi patarimais ir tendencijomis Instagram‘e.

„Pristatydamas Facebook Shops, socialinis tinklas siekia žmonėms suteikti erdvę, kurioje apsipirkimas nėra rutininis veiksmas, o atvirkščiai – smagi pramoga. Taip pat naujoji platforma leis internete prekiauti visiems, nuo smulkaus verslo iki pasaulinių prekės ženklų. Taigi vietiniai verslai galės lengviau prisitaikyti prie pokyčių ir perkelti savo verslą į internetą, kad žmonės lengvai atrastų jų produktus“, – dėstoma pranešime.

Paprasta ir nemokama CommerceManager_color_versli mama

Facebook Shops leidžia įsteigti internetinę parduotuvę, kurią žmonės galės pasiekti tiek Facebook, tiek Instagram socialiniuose tinkluose. Visa tai – paprasta ir nieko nekainuoja, taigi savo parduotuvę gali turėti bet kuris verslas, nepaisant jo dydžio ar turimo biudžeto.

Įmonės gali sudaryti prekių katalogus, išskirti svarbiausias prekes, parduotuvei pritaikyti savitą išvaizdą ir stilių, naudoti  nuotraukas ir spalvas, atspindinčias jų prekės ženklą.

Žmonės šias parduotuves gali atrasti užsukę į pardavėjo Facebook ar Instagram profilį, taip pat per istorijas (Stories) ar reklaminius skelbimus. Čia galima peržvelgti visą prekių katalogą, išsaugoti dominančius produktus ir net pateikti užsakymą, jei įmonė siūlo tokią galimybę.

Kilus klausimams ar prireikus pagalbos, Facebook Shops galima išsiųsti žinutę įmonei per „WhatsApp“, „Messenger“ ar „Instagram Direct“. Netolimoje ateityje per šias susirašinėjimo programėles bus galima ir peržiūrėti bei įsigyti prekes.

Pirmi žingsniai

Facebook Shops dar tik žengia pirmuosius žingsnius, tačiau Facebook neslepia turintis didelių ambicijų, kad prekyba internetu būtų patogi, paprasta ir prieinama tiek žmonėms, tiek verslams.

Šią vasarą, pradedant JAV, Facebook pristatys „Instagram Shop“ – naują būdą atrasti ir įsigyti patinkančius produktus, matytus „Instagram Explore“.

Taip pat jau artimiausiais mėnesiais Facebook ir Instagram bus galima prekiauti tiesioginių vaizdo transliacijų metu – tereikės prieš pradedant tiesioginę transliaciją pažymėti reklamuojamus produktus iš Facebook Shop katalogo. Šie produktai bus nuolat rodomi vaizdo įrašo apačioje, kad žmonės galėtų vos vienu paspaudimu sužinoti daugiau ir įsigyti prekę.

Dar viena naujovė, kurią šiuo metu išbando Facebook, yra lojalumo programų integracija.

Ar planuojate naudotis el. prekybos platforma Facebook Shops?
  • Pridėk savo atsakymą
Bendradarbiauja su partneriais

Siekiant suteikti smulkioms įmonėms reikalingą pagalbą, Facebook artimai bendradarbiauja su tokiais partneriais, kaip Shopify, BigCommerce, WooCommerce, Channel Advisor, CedCommerce, Cafe24, Tienda Nube ir Feedonomics.

Minėtos organizacijos siūlo galingus įrankius, padedančius verslininkams pradėti ir vystyti savo verslą internete. Partneriai padės mažoms įmonėms kurtis ir plėstis Facebook Shops ir naudoti kitus el. komercijos įrankius.

Facebook tikisi, kad šios priemonės pašalins bent dalį sunkumų, su kuriais šiuo metu susiduria įvairaus dydžio bendrovės, ir padės joms pasiruošti ateičiai.

Tiesioginė pristatymo transliacija – Mark Zuckerberg „Facebook“ paskyroje

https://www.facebook.com/zuck/videos/10111929914173161/

Iliustracijos – pranešimo spaudai autorių.

_____________________________________________________________________

Taip pat skaitykite:

Subsidija mikroįmonėms: paskirstyta 37 mln., VMI dėl to netikrins

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.