Kaip padėti sutaupyti būsimiems tėveliams?

Print Friendly, PDF & Email

Kiekvienai šeimai, ypač jeigu, tai buvo ilgai laukta, vaiko atsiradimas yra didžiausia dovana. Tiesa, su džiaugsmu ateina ir tam tikrų rūpesčių, nes mažajam žmogučiui yra reikalingos tam tikros priežiūros priemonės. Deja, viskas atsimuša į pinigus, todėl kartais tėvams būna sunku tinkamai pasirūpinti tiek vaikučiu, tiek savimi. Tam, kad palengvintumėte „ką tik iškeptiems“ tėveliams, palankynų progą galite padovanoti jiems reikiamų daiktų.

Pieno mišinėliai

Žindymas natūraliu būdu yra žymiai geresnis nei aukščiausios kokybės pieno mišiniai. Žinoma, nutinka įvairių atvejų, kai natūrali pieno gamybą baigiasi, o mažyliui vis dar jo reikia, todėl reikia pasinaudoti pieno mišinėlių pagalbą. Jeigu pasitarėte su vaiko tėveliais ir jie užsiminė, jog jiems reikėtų pieno mišinėlių, tuomet pulkite į paiešką! Geriausia pasikonsultuoti su specializuotomis parduotuvių konsultantais, kurie prekiauja būtent kūdikių pieno mišinėliais. Pavyko rasti tinkamą? Tuomet atsižvelkite į šiuos aspektus:

  • pirkite didesnę pakuotę (tik įsitikinkite, kad pieno mišinyje nėra jokių medžiagų, kurios sukeltų vaikui alerginę reakciją)
  • pasinaudokite akcijos pagalba
  • peržvelkite įvairius skelbimus ir forumus – gal yra šeimų, kurios atiduoda šiuos pieno mišinėlius
  • atsisiųskite pieno mišinėlius iš užsienio (ten dažniausiai būna pigiau)

Nors ši dovana atrodo visiškai elementari, daugumai šeimų ji yra reikalinga kasdien, todėl tikrai nenuvilsite!

Žaislai ir žaidimai

Gimus kūdikiui, dažniausiai ką mažylis gauna, tai yra žaislai. Jau galima nespėti mirktelėti ir pastebėti, kaip tėvelių namai virsta žaidimų kambariu. Jeigu nusprendėte dovanoti žaislus, atkreipkite dėmesį, kad jie būtų kokybiški ir pritaikyti ilgesniam naudojimui. Labai svarbu, kad žaislas (žaidimas) turėtų skirtingas funkcijas bei vaikas augdamas galėtų jį panaudoti vis kitiems įgūdžiams lavinti. Little Dutch siūlo kokybiškas dovanas vaikams, kurios atneša ne tik šypsenas, bet ir išmoko įvairių funkcijų, kurios naudingos dabartinei ir ateities raidai.

Tiesa, nepamirškite paklausti vaiko tėvelių, ko jiems labiausiai trūksta ir kokių žaidimų reikia – tų pačių žaislų užkišimas neatneša jokios naudos, o tik sudaro namuose žaislų chaosą.

Vaikiškos technikos priemonės

Palankynų arba tiesiog tam tikros šventės progą, mažyliui tiks dovanos, kurios yra susijusios su technika. Ir tai tikrai nėra išmanieji įrenginiai ar kompiuteriai, bet paprasčiausi vežimėliai arba automobilio kėdutės. Dažnai, tėveliams šios priemonės yra itin reikalingos, todėl tai yra puiki dovana tiek tėvams, tiek vaikui.

Automobilio kėdutę geriausiai pirkti kuo kokybiškesnę ir patikimesnę (jog nereikėtų jos nuolat keisti). Rinkdamiesi, atsižvelkite į instrukcijas – ar ji atlieka visas saugumo funkcijas.

Kitas priemones galite įsigyti iš kitų tėvelių, kurie technikos priemones būna itin gerai išsaugoję arba beveik net nepasinaudoję. O jeigu vaiko tėvai mėgsta vintažą ir klasikinį stilių, vežimėlių galite paieškoti įvairiuose blusturgiuose, kuriuose tokių prekių yra itin gausu.

Nėra komentarų