Kaip turėti putlias, žavingas ir nepriekaištingas lūpas?

Print Friendly, PDF & Email

Minkštos ir ryškios lūpos suteikia nepakartojamo kasdieninio ir šventinio makiažo žavesio.

Kaip visi žinome, moterų rankinėse ir kosmetikoje yra daug skirtingų spalvų lūpų dažų. Lūpų blizgis daugelį metų buvo ir išlieka vienas populiariausių produktų, nes tinka net mažoms mergaitėms, paaugliams, vaikams, mėgstantiems puoštis, taip pat jaunoms ir brandžioms moterims. Taip yra todėl, kad jų pasirinkimas yra labai platus, o skirtingi lūpų blizgiai atlieka skirtingas funkcijas. Lūpų blizgesį galima bet kada naudoti atskirai, jam nereikia lūpų pieštuko ir kitų priemonių. Lengvas, bet kartu ir gražus blizgesys, išgaunamas labai paprastai, jei jo norisi, tuomet užtenka sudrėkinti lūpas ir patepti lūpų blizgesį. O štai norint išgauti įspūdingą efektą, ryškų makiažą, lūpų blizgiai gali būti tepami ant matinių ir kitokių lūpų dažų. Balzamai atėjus vasarai yra itin svarbi kasdienio makiažo dalis – būnant saulės spindulių kaitroje, lūpas saugokite priemone, turinčia SPF. Be šių veiksmingų priemonių, gražių lūpų puoselėjimui privalu kasdien gerti daug vandens. Visas lūpų priemones galite rasti drogas.lt internetinėje parduotuvėje.

Spalvą ir kontūrus paryškinanti makiažo priemonė yra itin svarbus kasdienio grožio ritualas, parodantis, kiek dėmesio moterys skiria tinkamai lūpų priežiūrai

Lūpos – itin jautri sritis, kurios plona oda lengvai pažeidžiama. Kadangi lūpos dažnai jaučia visus oro pokyčius – saulės spindulius, šaltį, lietų ir nešvarų miesto orą, jos turi būti ypač atsparios ir taisyklingai padengtos. Lūpų priežiūra nereikalauja daug, tačiau verta prisiminti keletą svarbių taisyklių. Jei jūsų lūpos nėra pernelyg jautrios, reguliariai naudokite lūpų šveitiklį, kad pašalintumėte negyvas odos ląsteles. Ši procedūra ne tik suteiks lūpoms putlumo, bet ir švytėjimo. Lūpų drėkinimas turėtų tapti kiekvienos moters įpročiu. Bičių pikio, kokosų aliejaus prisotinti lūpų balzamai pamaitina išsausėjusias lūpas, o kolageno sudėtyje turintys balzamai išlygina raukšles. Itin išsausėjusioms lūpoms vertėtų naudoti lūpų kaukes, kurios atstato drėgmės pusiausvyrą ir atgaivina lūpas.

Lūpų makiažo tendencijos naujovė yra blizgesys. Šis makiažas yra labai malonus, patogus ir lengvai naudojamas. Be lūpų priežiūros ingredientų, tokių kaip vitaminas E, natūralūs aliejai ir maitinamieji elementai, blizgesys taip pat yra ypač patraukli makiažo dalis. Šiemet populiari mada – pašviesinti lūpas bespalviais ar švelniais kūno tonais. Tokio tipo blizgiai sukuria natūraliai atrodantį, spindintį makiažą. Dėka vizažo meistrų, šios spalvos yra privaloma kiekvienos moters kosmetinės dalis. Galite naudoti švelniai rausvą ir koralines spalvas – tai – pavasarinio makiažo spalvos.

Tinkamas lūpų blizgesys gali ilgai išlikti ant lūpų. Kuo šviesesnė blizgesio tekstūra ir šviesesnis tonas, tuo lengviau jis bus tepamas ant lūpų. Jei pasirinksite švelnias spalvas, pirmiausia pasiruoškite lūpas makiažui. Pieštuku apveskite lūpas, suteikite lūpoms formą, tada naudokite tą pačią spalvą, kad paryškintumėte jų spalvą, ir viską užbaigkite blizgesiu. Taip net ir blizgi spalva išsilaikys ilgiau nei įprastai.

Nėra komentarų