Nešiojamų bevielių kolonėlių privalumai ir trūkumai

Print Friendly, PDF & Email

Technologijoms vis žengiant į priekį darosi normalu iš jų tikėtis vis daugiau. Nešiojamos bevielės kolonėlės – rinkoje prieš kelis metus atsiradęs produktas, kurį rinktis yra gana populiaru. Darosi įdomu – kodėl žmonės jį perka ir kokie yra šio įrenginio privalumai bei trūkumai?

Kokie yra privalumai?

Mažiau vargo tvarkantis

Tie, kurie mėgsta klausytis muzikos (nesvarbu vienumoje ar draugų būryje), puikiai žino, jog ne visose situacijose lengva pasirūpinti aparatūra. Žinoma, savo namuose garso sistemą galime susiplanuoti iš anksto, tačiau ar mums tikrai reikia masyvių garso sistemų? Tais atvejais, kai staiga keliamės į terasą ar kitą kambarį pasikvietus svečius tikrai nesinori su savimi nešiotis muzikinių centrų ir tvarkytis su laidų mazgais. Čia labai pagelbėja bevieles koloneles, kurias užtenka pernešti ir prijungti prie savo išmaniojo ar laptopo. Paprasčiausiai “Bluetooth” prisijungimu valdoma kolonėlė sutaupo mums laiko ir leidžia greitai garsu pasirūpinti iš pasirinkto įrenginio.

Gera garso kokybė

Kitas dažnai giriamas bevielių kolonėlių aspektas – puiki garso kokybė. Aišku, tam svarbu ir dažniausiai yra atsižvelgiama į šio technologijos produkto dydį, prekinį ženklą ir kainą. Suvokus, kad tai smulkus ir mažiau vietos užimantis daiktas, galintis skleisti kokybišką garsą, pasidaro keista. Juk garso kokybė tikrai nenuvilia – ja smagu naudotis tiek šeimos pobūvių metu, tiek darbe rengiant prezentacijas.

Patogu transportuoti iš vietos į vietą

Šis privalumas yra tarsi bevielių kolonėlių vizitinė kortelė. Tai, jog įrenginį su savimi galite turėti visur, jį padaro nenugalimą rinkoje. Dauguma mūsų nori muzika ar tinklalaidėmis mėgautis kasdien tiek gaminant pietus virtuvėje, tiek išėjus į terasą pakvėpuoti grynu oru. Su masyvia aparatūra ar paprastomis kolonėlėmis su laidais to nepadarysime be staiga dėl nepatogumo atsirandančių pykčio ir streso antplūdžių.

Kokie yra trūkumai?

Gąsdina didelė kaina

Norėdami įsigyti kokybišką ir ilgaamžišką bevielę kolonėlę turėsime į ją investuoti. Tai nėra visai pigus malonumas, tačiau jo privalumų aktualumas atskleidžia kainos ir kokybės santykį. Atminkite, kad kaina varijuoja dažnai pagal kolonėlės dydį. Gerai apgalvoję, kokio dydžio patalpose ją laikysite, tikrai išsirinksite tinkamą variantą, kuris nebūtinai yra labai brangus.

Reikia žinoti galimus atstumus

Jei perkant kolonėles su laidais nervinamės dėl šių nepraktiškumo ir kuriamos vizualinės netvarkos, turėdami bevielę kolonėlę randame naujų minusų. Tai, jog kolonėlė tinkamai veiktų, prijungtą įrenginį reikia laikyti šalia, tad nusprendus judėti iš vietos į vietą su išmaniuoju, galite sutrikdyti daikto funkcionalumą. Aišku, tai tikrai nėra didelis trūkumas. Svarbiausia yra žinoti galimus atstumus arba prie kolonėlės prijungti tą įrenginį, kurio nereikės staiga pašalinti.

Nėra komentarų