„Ačiū už pamokas“ kviečia iki lapkričio 7 d. padėkoti geriausiam mokytojui

Ačiū už pamokas versli mama

Prieš Mokytojų dieną startavo projektas Ačiū už pamokas, kurio metu vienu mygtuko paspaudimu galima išreikšti padėką savo mokytojui. Iki lapkričio 7 d. daugiausiai padėkų surinkę mokytojai bus apdovanoti iškilmingame renginyje.

„Dažnai tik po kurio laiko suprantame, ką mums davė mokytojai, kokios svarbios buvo jų pamokos, patarimai, šiltas asmeninis santykis. Mokytojai ne tik suteikia žinių, jie augina asmenybes, padeda rinktis tolimesnį gyvenimo kelią. Kartais savęs klausiame: kas aš būčiau, jei ne vienas ar kitas mokytojas mano gyvenime?“ – sako Švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Jolanta Urbanovič.

Ji džiaugiasi, kad ir iš visuomenės kyla vis daugiau iniciatyvų sveikinti mokytojus, jiems dėkoti, kad labai gerai suprantama mokytojo darbo reikšmė.

Idėja kilo iš noro pokyčiams

Kaip rašoma portalui VERSLI MAMA atsiųstame pranešime spaudai, idėja padėkoti už pamokas šią vasarą kilo Šarūnui Dignaičiui. Jos įkvėptas, vyras šią vasarą apėjo Lietuvą pėsčiomis ir skatino kelti diskusijas apie būtinus švietimo pokyčius. Tam vyras įveikė net 1332 kilometrų!

Šarūnas tikisi, kad ir šis projektas paskatins visus prisiminti savo mokyklą, mokytojus, ir pagalvoti apie vertingas patirtis, kurias įgijome jų dėka.

„Vienas „ačiū“ gali įkvėpti mokytoją tolimesniems žygdarbiams, o Lietuva nuo išsakyto dėkingumo tikrai kiekvieną kartą tampa vis gražesnė. Projekto vizija – kultūrinis visuomenės pokytis požiūryje į švietimą, jog visų pirma mes esame dėkingi mūsų mylimiems mokytojams. O aiškiausias tikslas – padaryti mokytojo dieną ne ką mažesne švente nei rugsėjo pirmąją. Kad kiekvienais metais mes švęstume dėkodami savo mokytojams“, – tikisi Šarūnas.

Projekto organizatoriai kviečia prisiminti savo mokytojus ir jiems padėkoti. Užregistruoti mokytojus ir pasidalinti vertingiausia jų pamoka galite ČIA nuo spalio 3 d. iki lapkričio 7 d.

Nurodytu laikotarpiu vyks balsavimas, kurio metu kiekvienas galės ištarti mokytojui „ačiū“ vienu mygtuko paspaudimu. Įdomiausiomis istorijomis bus pasidalinta didžiausiose žiniasklaidos priemonėse.

10 daugiausia padėkų surinkusių mokytojų bus apdovanoti iškilmingame renginyje.

Projektą „Ačiū už pamokas“ organizuoja LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija.


Taip pat galite registruotis ir dalyvauti:

Paauglys nori išmaniojo įrenginio? Tegu jį padovanoja VMI! (iki spalio 8 d.)

Vytautas Jonušas kviečia: pirmieji verslo žingsniai užsienyje (nuolaida mamoms)

LadyMafia prancūziškas ruduo-2 (kvietimas registruotis)Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0