Greitieji verslo pasimatymai – jau lapkritį

as-versli mama edukacinė konferencija

Akimirka iš pirmosios edukacinės konferencijos „Aš – versli mama“, kurią šių metų Motinos dienos išvakarėse komunikacijos paslaugų partnerystė RE|MEDIUM organizavo kartu su Daugiavaikių šeimų asociacija MES ir tarptautine verslo rekomendacijų organizacija BNI. Čia padėjome verslių mamų aktyvios tinklaveikos pagrindus, kuriuos tobuliname ir plėtojame toliau.

Ach, tas pasimatymų jaudulys! Ruošiesi, nuolat dirsčioji į laikrodį, svajoji – kuri iš mūsų šito neprisimena? O jeigu taip gavus pakvietimą į greitąjį verslo pasimatymą – dalykinį susitikimą, kuris trunka vos 5 minutes, per kurias reikia suspėti trumpai pristatyti savo verslą, kuo daugiau sužinoti apie sutiktos verslininkės veiklą ir apsikeisti bendradarbiavimo idėjomis, rekomendacijomis, vizitinėmis kortelėmis?

Lapkričio 4-ąją rengiamoje antrojoje edukacinėje konferencijoje „Aš – versli mama“, pasibaigus pranešimų daliai, dvi valandas vyks va būtent tokie pasimatymai. Pavadinome juos kodiniu aktyvios tinklaveikos kontaktų mugės pavadinimu, bet čia taip įmantriai tam, kad ne verslininkės nesuprastų 😉

Tvarką, kaip sėdėsime ir keisimės vietomis, jau sugalvojome, o štai kas 5 minutes garsiai skambančio žadintuvo dar ieškome. Jei tokį turite ir norėtumėte, kad jis taptų pirmuoju Lietuvoje greitųjų verslo pasimatymų žadintuvu – susisiekite su mumis! Po renginio išduosime specialų „Versli mama“ sertifikatą 🙂

Patarimus, kaip pasiruošti greitajam verslo pasimatymui, idant jis atneštų jūsų verslui kuo daugiau naudos, atsiunčiame kiekvienai dalyvavimą konferencijoje apmokėjusiai dalyvei. Su registracijos sąlygomis galite susipažinti čia.

Kodėl greitieji verslo pasimatymai? Nes tai – puiki proga

  •     akis į akį susipažinti su daugybe verslų;
  •     susitikti su versliomis mamomis;
  •     paskleisti gerąją žinią apie savo verslą;
  •     rasti naujų partnerių ir klientų;
  •     keistis idėjomis.

Dar šiek tiek daugiau apie greituosius verslo pasimatymus papasakosime kitą savaitę. Tačiau, kaip sako liaudies išmintis, geriau vieną kartą į tokį pasimatymą ateiti, nei du kartus apie jį paskaityti!

Facebook nuoroda


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0