Ieva ir Two makes six padės kauniečiams atsisveikinti su atostogomis

Organizatorių nuotr.

Paskutinįjį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 25 dieną, Ieva Arnauskienė ir jos prekės ženklas Two makes six kauniečius ir miesto svečius kviečia į šeimos šventę Kauno „Akropolyje“: bus transformerių, pramogų ir dovanų!

Kaip rašoma portalui VERSLI MAMA atsiųstame pranešime spaudai, šeimos šventė „Herojai sugrįžo į miestą“ skirta siautulingai atšvęsti vasaros pabaigą ir artėjančius naujuosius mokslo metus. Šventėje vaikai galės pasinerti į jiems gerai pažįstamų herojų pasaulį, susitikti su gigantiškais transformeriais ir parsinešti dovanų.

Įvairiausios vaikams skirtos pramogos vyks nuo 11 iki 16 valandos trečiame prekybos centro aukšte. Herojų dieną 11 valandą atidarys vaikų mylimiausi personažai iš kino juostų ir animacinių filmukų. Įspūdingas herojų būrys su tūkstančiu balionų mažuosius pasitiks pagrindinėje Herojų scenoje trečiajame prekybos centro aukšte.

Populiariausi personažai šventės dalyvius kvies drauge įsiamžinti „Happy box“ fotografavimosi erdvėje. Joje bus galima be tik nusifotografuoti, bet ir čia pat savarankiškai atsispausdinti nuotrauką ir taip susikurti paskutinio vasaros šeštadienio prisiminimą. Šioje Herojų erdvėje atidarymo ir visos šventės metu mažųjų lauks balionai, nemokama cukraus vata ir kitos dovanos bei siurprizai.

12 ir 13 valandomis trečiame aukšte įsikūrusioje scenoje bus surengti rudens kolekcijų pristatymo šou. Mažieji modeliai pristatys naujausias rudens mados tendencijas: 12 val. bus pristatytos kolekcijos  4–7 m. vaikams, o 13 val. – 8–13 m.

Derinius pagal naujausias mados tendencijas specialiai šiam renginiui ruošia stilistų duetas „ŠaŠa“ su Viktorija Šaulyte ir Joringiu Šatu ir Two makes six stilistų komanda, kuriai vadovauja šaunioji portalo VERSLI MAMA tinklaveikos narė, dvi dvynukų poras auginanti Ieva Arnauskienė. Abiejų madų šou metu žiūrovams bus dalijami prizai, greta įsikūrusiose grožio salelėse visi norintys galės pasikeisti plaukų spalvą, su stilistais pasikonsultuoti vaikų aprangos klausimais ir pasimėgauti rankų masažu.

Herojų scenoje žaidimai ir prizų dalybos vyks iki 15 valandos. Žaidimų metu žiūrovai bus kviečiami išmėginti savo jėgas ir aktyviai dalyvauti. Šventės dalyvių laukia net 1000 prizų.

Pramogų nestigs ir kitose prekybos centro „Akropolis“ erdvėse. Prie kino teatro įsikūręs „Iliuzijų muziejus“ šventės dalyviams demonstruos įdomiausius muziejus eksponatus. „Robotikos akademijos“ įrengtoje erdvėje vaikai drauge su tėveliais mokysis programuoti robotus.

Tikrą lenktyninį automobilį, atvežtą „Hot Wheels“ atstovų, demonstruos lenktynininkas, kuris padės mažiesiems išbandyti save žaislinėse trasose. Pirmame aukšte savo galias demonstruos  milžiniški transformeriai. Smalsiausiems bus skirtos „Galvosūkių pasaulio“ ir „Hobby shop“ užduotys ir mįslės, o interaktyvi „Telia“ mokykla pakvies mažuosius mokytis saugaus elgesio internete.

Kauno „Akropolio“ parduotuvės siūlys nuolaidų, leisiančių tinkamai pasiruošti mokslo metų sutiktuvėms.

Taip pat skaitykite:
Ievos svajonė – kurti stilingą vaikystę
4 vaikų mama Ieva: vaikui stilingai aprengti reikia 150 EUR (2017-11-18)
Alkoholis ir nėštumas Ievai nederėjo net išgyvenant tragediją

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0