Ingrida ir jos projektas „Dress for Success“ (2017-07-13)

Trijų vaikų mama Ingrida Šulcienė – aistringa socialinė verslininkė, kurios patirties kraitėje – net kelios stambios, naujai sukurtos arba atvestos į Lietuvą, o dabar Europos ir pasaulio mastu jau veikiančios visuomeninės organizacijos. „Motinystė mane veža“, – tvirtina stilinga ir veržli Ingrida. O naujausia jos iniciatyva Dress for Success, skirta į darbo rinką sunkiai galinčioms savo pastangomis grįžti moterims, pasak Ingridos, gimė iš visų įmanomų rūšių diskriminacijos, kokią tik jai pačiai teko patirti.

Ar gali kitos moters dovanotas nebereikalingas kostiumėlis suteikti daugiau pasitikėjimo tai, kuri po ilgos pertraukos ruošiasi į pirmąjį darbo pokalbį? Ar dalijimosi nebereikalingais rūbais ir aksesuarais projektas nevirs dar vienu dėvėtų drabužių verslu? Ar kada susimąstėte, kiek kainuojančios suknelės sau negali leisti dažna daugiavaikė mama?

Laida „Versli mama“ rengiama kartu su portalo partneriu Žinių radiju (www.ziniuradijas.lt) Spauskite ant laidos studijos nuotraukos ir klausykite!

laida su ingrida

Laida su Ingrida Šulciene


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0