Jau šį sekmadienį bus paskelbta 2019 metų šeima (renginio programa)

2019 metų šeima_versli mama

Tradicinius 2019 metų šeimos rinkimus organizuojanti Daugiavaikių šeimų asociacija MES praneša, kad po ilgo ir intensyvaus balsavimo atrinko tris finalininkes. Kuri iš jų taps pačia pačiausia metų daugiavaike šeima, paaiškės jau gegužės 19 d., sekmadienį.

Čižių šeima iš Visagino

Talentingiausia, aktyviausia, sportiškiausia ir šauniausia Visagino šeima. Patys geriausi Lietuvoj. Tokių nėra ant svieto – ateikit pamatysit. Mokam viską, ką tik sugalvosit – galit paklaust, ir jums atsakys.

Kas mieste aktyviausi? Čižiai.

Kas renginiuose lankosi dažniausiai? Čižiai.

Kas aikštelėse drąsiausi? Čižiai.

Kas futbole rezultatyviausi? Čižiai.

Esame bendraujantys, aktyviai dalyvaujantys visuomeninėje veikloje, sportinėse varžybose, propaguojantys aktyvų gyvenimo būdą. Kiekvienas šeimos narys pasižymi savais gebėjimais: sportuoja (vaikai žaidžia futbolą, tinklinį, krepšinį, tėtis – baidarių irkluotojas), muzikuoja (mažiausias groja smuiku ir kapeloje, vyriausias – gitara), vadina (mama vaidina teatre), savanoriauja (sesė – Futbolo federacijos ir Visagino futbolo turnyrų savanorė).

Vaikų ir tėvų apdovanojimų nesutalpinantis kambarys tik patvirtina, kad sportas šiuose namuose – dalykas rimtas, ir jam negailima nei jėgų, nei laiko. O svarbiausia, kad labai mylime Lietuvą ir savo miestą – Visaginą.

Paulauskų šeima iš Šilutės rajono

Nenustygstanti vietoje šeima, mėgstanti keliauti po Lietuvos apylinkes, grožėtis išskirtine gamta. Jų namuose beveik niekada nebūna ramu – kiekvieną akimirką vyksta koks nors veiksmas. Bet juk kitaip ir negali būti, kai šeimoje – 8 asmenys, o 6 iš jų – įvairaus amžiaus vaikai.

Mama Eglė visada ieško tokios veiklos, kuri tiktų visiems šeimos nariams. Ji sugeba ne tik rūpintis namais, bet ir užsiimti bendruomenine veikla – vadovauja SIŽG bendrijai „Šilutės Viltis“ ir asociacijai „Traksėdžių viltis“, yra kaimo, kuriame gyvena, seniūnaitė. Šia veikla mama negalėtų užsiimti be šeimos narių palaikymo ir pagalbos, nes ji užima daug laiko. Eglė mezga, siuva, neria, groja akordeonu, dainuoja – ir tai tik keli iš daugelio pomėgių!

Tėtis Valerijus – visų galų meistras: visuomet sutaisys daiktus, kurie iš pirmo žvilgsnio nepataisomi. Jis – tikras gamtos žmogus; buvimas gamtoje jam suteikia stiprybės.

Vyriausioji dukra Vitalija dirba savo svajonių darbą – ji yra plaukų fėja, dirba kirpėja. Dukra Karolina – meniška siela, mokosi Šilutės pirmojoje gimnazijoje, groja gitara ir dainuoja, mėgsta gaminti, nerti, tapyti ir dalyvauja labdaringose veiklose kartu su mama.

Sūnus Justas – nuostabus ir ypatingas berniukas, lankantis penktą klasę. Jo atėjimas į Paulauskų šeimą atnešė daug sumaišties, kuri peraugo į šeimos stiprybę ir įkvėpimą siekti geresnės ateities. Mokosi Šilutės M. Jankaus pagrindinėje mokykloje.

Dukra Akvilė – judri princesė, visiems pakelianti nuotaiką. Žingeidi, šoka, mėgsta padėti mamai namų ruošoje. Mokosi Šilutės Žibų pradinėje mokykloje.

Dukrelė Ugnė – droviausia šeimos narė, tačiau labai smalsi. Mėgstamiausias jos užsiėmimas – žaisti su broliais ir seserimi. Net darželyje, išėjusi į lauką, ieško mažesnio vaiko, kurį galėtų pavedžioti. Rudenį Ugnė jau keliaus į pirmą klasę.

Sūnelis Erikas – jauniausias vaikas. Judrus, smalsus, greitai mokosi; lanko darželį.

Svirskų šeima iš Širvintų rajono

Svirskų šeima visada aktyviai dalyvauja įvairiuose renginiuose, priklauso Lapelių kaimo bendruomenei. Moko vaikus, kad viskas yra uždirbama tik darbu, o norint gauti, pirma reikia pačiam duoti.

Adrijus – vyriausias sūnus. Jam 5 metai. Aktyvus ir kupinas idėjų, labai didelis pagalbininkas tiek mamai, tiek tėtei.

Kajus – vidurinėlis, jam 3-eji. Labai užsispyręs.

Jauniausiam Juliui – tik 9 mėn. Jis tikras saulės spindulėlis, visada šypsosi.

Šeima turi tris augintinius: Šunį Skubį, katiną Murkį, o kadangi šioje šeimoje vien vyrai, tėtis mamai padovanojo kalytę, vardu Meškutė.

Svirskų šeima 2017 m. yra pelniusi Širvintų rajono gražiausios sodybos apdovanojimą. Tėtis labai mėgsta viską meistrauti ir daryti savo rankomis. Mama – šokėja, su savuoju kolektyvu yra laimėjusi daug prizų. Visa šeima yra dalyvavusi Unicef ir kituose bėgimuose. Mama mėgsta organizuoti renginius ir taip savo pavyzdžiu rodo vaikams, kad visada reikia daryti, bandyti ir siekti savo užsibrėžto tikslo.

Švenčiant Tarptautinę šeimos dieną, šventės MES už ŠEIMĄ 2019 metu bus apdovanota konkurso „Metų šeima 2019“ nugalėtoja – šeima, kurios pavyzdys vertas visos Lietuvos dėmesio.

Kviečiame visus dalyvauti Šeimų šventėje MES už Šeimą gegužės 19 d. Vilniuje!

PROGRAMA

13.30 val. Flašmobas Katedros aikštėje.

13.45 val. Eisena Gedimino prospektu ,,Mes už Šeimą“ nuo Katedros aikštės.

14 val. Šeimų šventė Lukiškių aikštėje, konkurso „Metų šeima 2019 finalininkų apdovanojimai. Koncertuoja jaunieji Lietuvos talentai ir šokių kolektyvas „Desso“(Širvintos).

15 val. Šeimos teatro festivalis. Pasirodys teatrų kolektyvai, kuriantys vaikams ir ne tik: „Teatriukas“, „Vilniaus naujasis teatras“, teatras „Čia“.

Lukiškių aikštėje bus eksponuojama unikali fotografijų paroda „Lietuvos šeimų ir kūdikių puokštė“, rengiama bendrai su iniciatyva „Visi naujagimiai lygūs“.

Vaikai galės linksmintis ant spalvingo ir erdvaus batuto LIŪTUKAS, kuris nepaliks nė vieno abejingo. Visi dalyviai galės sočiai papietauti ARMYDAY kareiviškos košės, vyks kūrybinės dirbtuvės, vaikus linksmins Linksmasis lagaminas.

Kviečiame dalyvauti ir sekti šventės naujienas feisbuko paskyroje.


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0