Ką apie būsto paskolas nutyli banko konsultantai

Finansų ir investicijų valdymo asociacijos (FIKVA) prezidentas Marius Jansonas, daliai verslių mamų pažįstamas kaip lektorius iš edukacinės konferencijos „Aš – versli mama“, specialiai mūsų portalo skaitytojoms turiu puikų pasiūlymą: jau gegužės 12 d. Vilniuje išklos visus svarbiausius atsakymus apie būsto paskolas už itin patrauklią kainą!

Pasak Mariaus, jo ir kolegų patarimai turintiems arba planuojantiems imti būsto paskolą padeda sutaupyti mažiausiai kelis tūkstančius eurų nuo būsto paskolos palūkanų. Seminaro metu ekspertas argumentuotai pateiks atsakymus į šiuos klausimus:

  • Kas geriau: linijinis ar anuitetinis mokėjimo metodas?
  • Kokias palūkanas rinktis – fiksuotas ar kintamas?
  • Kaip gauti mažiausią banko maržą?
  • Kaip sutaupyti 5 000 ar 25 000 EUR bankui mokamų palūkanų?

Sužinokite daugiau ir registruokitės www.jansonas.lt. Su kodu #verslimama visada galioja minimali kaina – 19 € vienam žmogui ir 29 € porai.

FIKVA siekia padėti žmonėms įvaldyti finansus, investicijas, būsto ir verslo paskolas. Kviečiame praplėsti savo turimas žinias apie finansus ir tapti asociacijos nariais. 


1 Komentaras

  1. Urtė

    2019 birželio 22 prie 17:57

    Geras konsultantas tikrai nieko nenutylės, juk suvokiama, kad yra rizika žmogui prarasti visas santaupas ir bankrutuoti. https://www.unohub.lt/paslaugos/finansai-ir-kreditai/paskolu-brokeriai/

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0