LadyMafia prancūziškas ruduo (kvietimas registruotis)

LadyMafia versli mama

Socialinis žaidimas LadyMafia kviečia į rudenišką, bet labai moterišką renginį Vilniaus senamiestyje. Vakaro tema – prancūziškas ruduo. Vietų skaičius ribotas!

KAS?

Vakarėlis LadyMafia.

Jo metu žaisite vieną populiariausių pasaulyje žaidimų „Mafija“. Kažkam tai bus puiki nauja patirtis, kažkam galbūt jau hobis. Taisykles sužinosite vakaro pradžioje.

KUR?

Reginių ir renginių vieta Gimtadienis, Trakų g. 2, Vilnius.

KADA?

Rugsėjo 26 d., ketvirtadienį, 19–22.30 val.

KO TIKĖTIS?

Rinksis pasipuošusios ir gerai nusiteikusios moterys, pasiilgusios azarto, intrigos ir vakaro kitaip. Aidės moteriškas juokas ir liesis puikios emocijos. Organizatoriai žada, kad nuostabus žaidimas garantuos nepamirštamą laiką.

APRANGOS KODAS

Prancūziška madam.

KIEK?

Kaina – 25 EUR.

REGISTRACIJA

Būtina registracija el .p. gerda@mafiagame.lt. Organizatoriai nurodo, kad vieta bus rezervuota tik gavus apmokėjimą. Dalyvių skaičius ribotas.

Apie žaidimą

„Mafia“ – tai socialinis žaidimas, kuris lavina daugybę komunikacinių įgūdžių, vaizduotę, psichologijos žinias, moko atpažinti melą, valdyti emocijas, lavina atmintį, padeda geriau pažinti save ir kitus.

Kinijoje šis žaidimas taikomas gydant nuo priklausomybės azartiniams lošimams. Japonijoje yra įtrauktas į prisiekusiųjų parengimo programą. Kada dar, jei ne dabar, geriausias laikas išbandyti save naujame amplua?

Po šio žaidimo nebebūsite tokie patys, kokie buvote anksčiau. Įsitikinsite, ar gerai pažįstate (o gal nepažįstate) žmones, mokysitės suprasti savo ir kitų kūno kalbą. Čia lavinamas loginis, analitinis ir strateginis mąstymas, savitvarda, oratoriniai gebėjimai ir daugelis kitų kompetencijų. Galų gale – tai laiko praleidimas kitaip!

Žaidime gali žaisti 8–12 žmonių. Vieno žaidimo trukmė – iki valandos. Stebėti taip pat labai įdomu. „Mafia“ vakarai organizuojami kartą per mėnesį, tik iš anksto užsiregistravus.

Renginio paskyra ir aktuali informacija feisbuke

Portalas VERSLI MAMA yra šio renginio viešinimo partneris ir smulkesnės informacijos apie patį renginį neteikia. Jos prašome teirautis organizatorių pirmiau nurodytais kontaktais.


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0