Naujieji Metai: 4 programėlės, kurios padės juos pasitikti išmaniai

Naujieji Metai_versli mama

Aplink dar tvyro kalėdinė dvasia, o prie durų jau mindžikuoja Naujieji Metai su savais švenčių ir darbų lūkesčiais. Technologijų kūrėjai siūlo atkreipti dėmesį į 4 taikomąsias programėles (apps), kurios padės lengviau užbaigti Senuosius ir pradėti Naujuosius metus.

  1. Darbais dalinkitės išmaniai

Nepaisant to, ar esate šventės šeimininkė, ar viešnia, pasiūlykite visiems būsimo vakarėlio dalyviams pasidalinti darbais. Tada visi jausis labiau įsitraukę, o šeimininkai mažiau pavargs. Nuo stalo žaidimų ar užkandžių iki dekoracijų paruošimo – visus darbus susiplanuoti ir juos deleguoti paprasta naudojantis programėle Pro Party Planner.

Šioje aplikacijoje rasite beveik visus įsivaizduojamus įrankius pobūvio planavimui. Galėsite sudaryti svečių sąrašą, skirti jiems užduotis, nusistatyti priminimus ir netgi sudėlioti sėdėjimo tvarką, naudodamiesi papildyta realybe. Ši programėlė puikiai tinka organizuojant dideles šventes, tačiau pravers ir mažiems draugų susibūrimams.

Portalo VERSLI MAMA nuomone, tai puikus įrankis vestuvių iš kitų švenčių planuotojoms, renginių organizatorėms arba tiesiog gerus įspūdžius mėgstančioms kurti verslioms mamoms.

Pastaba: tiesa, ši programėlė veikia tik su „Apple“ įrenginiais.

  1. Virtualus muzikinis aparatas

Kokie Naujieji Metai be grojaraščio šventiniam pobūviui! Tiesa, jo sudarymas reikalauja nemažai pastangų ir laiko. Be to, visuomet išlieka tikimybė, kad muzikiniu fonu dalis svečių liks nepatenkinti. Taikomosios programėlės siūlo išeitį – šventinį grojaraštį sudaryti visiems svečiams kartu.

Ekspertai siūlo rinktis iš kelių populiariausių programėlių, pavyzdžiui, Jukestar ar Soundshare.

Pirmoji veikia tarsi skaitmeninis muzikos aparatas – prie programėlės prisijungę vakarėlio dalyviai gali „užsisakyti“ pageidaujamą kūrinį, o taip pat įvertinti jau nuskambėjusius.

Antroji programėlė labiau tiks mažiau aktyviems svečiams – ji tiesiog leidžia subendrinti visų dalyvių skirtingose platformose turimus privačius grojaraščius.

  1. Nepraleiskite fejerverkų

Kai danguje pokši šventiniai Naujųjų Metų fejerverkų, mažiausiai norisi siųsti sveikinimus, įbedus nosį į telefono ekraną. Išeitis yra – naudojantis įvairiomis programėlėmis pasiruošti naujametinius sveikinimus dar prieš laikrodžiams skelbiant šventinį vidurnaktį.

Smagius ir unikalius sveikinimo atvirukus galima sukurti programėlėje PicCollage. Čia rasite įvairių filtrų, lipdukų ir šventinių rėmelių su užrašais. Galima iš anksto paruošti ir jų išsiuntimą.

Įsidiegę programėlę IFTTT, sujungiančią skirtingas aplikacijas, galėsite automatizuoti daugelį jose atliekamų veiksmų. Pavyzdžiui, pasirinkti, kad reikiamu metu socialiniuose tinkluose būtų publikuojamos iš anksto paruoštos žinutės arba iš jūsų pašto dėžutės išsisiųstų elektroniniai laiškai.

  1. Naujųjų metų pažadai

Baigiantis metams, daugelis puola kurti pažadų sąrašus: pradėti sportuoti, sveikiau maitintis, daugiau skaityti ar pagaliau atsisakyti žalingų įpročių. Jei esate viena tokių ir norite, kad pažadai nepasimirštų sausio 1-osios rytą, o pasiryžimo užtektų visiems 12 mėnesių, išbandykite Coach.me. Registruoti savo tikslus galite pakviesti ir kitas verslias mamas.

Ši paprasta išmanioji programėlė suburia tų pačių tikslų siekiančius vartotojus, o jiems belieka vieniems kitus įkvėpti bei skatinti nepasiduoti. Aplikacijoje tereikia pažymėti, kiek dienų per savaitę norėsite dirbti ir kokių rezultatų pasiekti, o tuomet – sekti pasiekimus ir dalintis tiek jais, tiek patarimais su kitais.

Iliustracija – Vytauto Tomaševičiaus tapybos darbas „Fejerverkai“.

Daugiau žr. VERSLI MAMA parduotuvėje


Taip pat skaitykite:

Planavimo knyga 2020-iesiems – iš Dianos rankų


1 Komentaras

  1. Irute

    2019 gruodžio 27 prie 16:31

    Idomu, butinai isbandysime. Juk visur ismaniosios technologijos naudojamos, kodel negalima is ju gauti naudos As net uzkandzius Naujametiniam stalui uzsakinejau internetu http://www.soulkitchen.lt/produkto-kategorija/uzkandziai/ nes kaip bebutu, tai sutaupo laiko, o ismaniuosius irenginius ir interneto prieiga visuomet turime po ranka.

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0