Naujos galimybės versliai mamai – startuoja „Svajok iki dangaus“ idėjų finansavimo konkursas

naujos galimybės_mantinga_versli mama

„Mantingos labdaros ir paramos fondas“ skelbia, kad švietimo ir verslumo srityse veikiančioms organizacijoms atsiveria naujos galimybės – nuo sausio 20 d. vyksta konkursas inovatyviems švietimo ir verslumo projektams įgyvendinti. Metinė konkurso „Svajok iki dangaus“ finansinė parama siekia 20 000 EUR.

„Rūpintis kitų gerove skatina mūsų šeimos tikėjimas ir filosofija, kad verslas yra įrankis, kurio sukurtomis gėrybėmis turime pasidalinti su kitais. Nuo 2007 m. aktyviai veikiantis „Mantinga labdaros ir paramos fondas“ per metus bendradarbiauja ir remia apie 200 skirtingų Marijampolės miesto ir regiono organizacijų“, – teigia „Mantinga labdaros ir paramos fondo“ valdybos pirmininkas Klemencas Agentas žiniasklaidai išplatintame pranešime.

Pasak fondo atstovo, kompanijai nuoširdžiai rūpi Marijampolės miesto ir regiono vaikų ateitis, dėl to ji siekia sudaryti bent jau panašias ugdymo sąlygas, kokias turi didieji Lietuvos miestai – Vilnius, Kaunas, Klaipėda. „Juk net ir gyvendami mažesniame mieste mes nesame kažkuo prastesni. Dėl to 2019 metais papildomai pasitvirtinome naują kryptį – „Švietimas ir verslumo ugdymas“, – kaip suprantamos tos naujos galimybės, aiškina K. Agentas.

Dauguma tyrimų rodo, kad didžiausią pokytis ir pridėtinė vertė bendruomenėje sukuriamas investuojant į švietimą ir verslumą. „Dėl to 2019 m. Marijampolės švietimo įstaigoms nupirkome ir padovanojome programuojamas bitutes, LEGO konstruktorius, integruotų pamokų vadovėlius ir aprūpinome kita reikalinga įranga, suteikėme paramą nemokamų korepetitorių paslaugas teikiančiai „Kartu tikrai galime“ jaunimo organizacijai“, – vardina fondo valdybos pirmininkas.

Vienu reikšmingiausių pasiekimų jis vadina prisidėjimą įkuriant Marijampolės informacinių technologijų mokyklą VšĮ „LISPA“. Ją jau lanko daugiau nei 240 marijampoliečių. Pasak fondo valdybos pirmininko, rezultatai akivaizdūs: vien per 2019 m. fondo skirtomis priemonėmis švietimo ir verslumo srityje pasinaudojo daugiau nei 1 600 vietos jaunų žmonių.

Idėja organizuoti švietimo ir verslumo konkursą fondui kilo pastebėjus, kad kartais ne visi iniciatyvūs žmonės ar įstaigos drįsta kreiptis dėl paramos, nors turi tikrai gerų idėjų. Dėl to buvo nuspręsta 2020 m. skirti papildomą finansavimą konkurso būdu, kad visi aktyvūs marijampoliečiai galėtų kreiptis vienodomis teisėmis savo geriems sumanymams įgyvendinti. Suformuoti labai aiškūs konkurso „Svajok iki dangaus“ nuostatai, biudžetas, paprasta ir aiški procedūra pareiškėjų patogumui.

Remiamos veiklos ir projektų apimtys

Švietimo naujovių srityje programos dalyviai kviečiami teikti idėjas praktiniams ar socialiniams įgūdžiams įgyti ir ugdyti: pvz., vystyti ilgalaikius edukacinius projektus, aprūpinti bendruomenę reikiama įranga mokymuisi: integruotų pamokų vadovėliais, knygomis, IT priemonėmis, kitu reikalingu inventoriumi.

Taip pat pareiškėjai kviečiami kurti naujus pažangius neformalaus ugdymo būrelius, organizuoti naujus švietimo srities užsiėmimus, ugdyti kompiuterinio ir skaitmeninio raštingumo įgūdžius, keistis žiniomis ir pan.

Verslumo ugdymo srityje programos dalyviai kviečiami teikti projektų paraiškas, kurios skatintų jaunimo verslumą: pvz., organizuoti verslo idėjų konkursus, rengti verslumo, socialinio verslo kūrimo mokymus, susitikimus, stovyklas, mentorystės programas, pasikviesti į svečius daug pasiekusių žmonių, įkvepiančių savo pavyzdžiu.

Atsižvelgiant į skirtingus organizacijų poreikius, bus remiami 100–5 000 EUR apimties projektai, skiriant 50–100 proc. paramą nuo prašomos sumos.

Visa informacija ir konkurso dokumentai pateikiami šioje internetinėje svetainėje.

Portalas VERSLI MAMA smulkesnės informacijos apie patį konkursą neteikia. Jos prašome teirautis organizatorių nuorodoje pateikiamais kontaktais.

_________________________________________________________________________________________

Apie naujas verslo galimybes taip pat skaitykite:

Nekilnojamojo turto verslas kviečia susipažinti iš arčiau

 


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0