Nekilnojamojo turto verslas kviečia susipažinti iš arčiau

Sandra Babravičienė_tinklaveika_versli mama

Versli mama Sandra 2018 metais tapo geriausia „Capital Brokers“ brokere.

Dvi VERSLI MAMA tinklaveikos narės – vilnietė Sigita Mackevičienė ir kaunietė Sandra Babravičienė – pasirinko iššūkių pilną, bet asmeninio augimo ir įdomių pažinčių kupiną nekilnojamojo turto verslą. Abi jame sukasi jau ne pirmus metus ir skina klientų bei kolegų pripažinimo laurus. Norėtum taip ir Tu?

„Pasinerdama į savo naują karjerą – nekilnojamojo turto sritį – žinojau, kad laukia nauji išbandymai, situacijos, kuriose išmėginsiu sukauptą patirtį ir įgysiu naujos. Žinojau ir tai, kad susipažinsiu su įvairiausiais žmonėmis. Galbūt su vienais užmegsiu ryšį, o su kitais pažintis nutrūks ties paskutiniu parašu ant dokumentų. Taip, aš puikiai supratau, kokie skirtingi yra žmonės. Bet tuomet net nepagalvojau, kad kiekvienas jų į mūsų pažintį atsineš ir savo tikras jautrias istorijas. Ir jos bus ne tik apie būstą, kuriame gyveno arba dar gyvens“, – mūsų portalui apie patirtis NT versle yra pasakojusi Sandra, 2018 metais tapusi geriausia Capital Brokers brokere.

Sigita Mackeviciene_verslimama2

Versli mama Sigita Mackevičienė 2017 m. buvo pripažinta Sidabrine brokere.

Į nekilnojamojo turto pardavimų sritį koją pirmą kartą 2014 metų vasarą įkėlusi Sigita po trejų metų, 2017-aisiais, jau tapo Sidabrine brokere. Bendradarbiaudama su didžiausia NT kompanija Lietuvoje, daugiavaikė mama šį titulą užsidirbo vos per metus laiko – tam reikėjo sudaryti reikiamą sandorių skaičių ir gauti tam tikro dydžio finansinį atlygį.

„NT brokerės darbas – tai mano gyvenimo būdas ir aš jį labai myliu. Ypač džiugu, kai matau, kad užbaigus NT sandorį, žmogus lieka patenkintas. NT pirkimas ar pardavimas – vienas svarbiausių sprendimų gyvenime, ypač kai perkamas ar parduodamas pirmasis būstas. Čia yra ir ašarų, ir džiaugsmo, ir nusivylimo, ir skausmo, ypač, kai reikia išsikraustyti. Ir tu kaip brokerė visame tame dalyvauji. Visi mano klientai yra tapę mano draugais, nuolat juos lankau, vežu dovanų, domiuosi, kaip jie gyvena“, – taip apie savo verslą kalba Sigita.

10 priežasčių kodėl

Abi verslios mamos pasirinko bendradarbiauti su didžiausia NT kompanija Lietuvoje – Capital. Štai 10 pagrindinių priežasčių, lėmusių Sandros ir Sigitos apsisprendimą.

  1. Stipriausi Capital brokeriai uždirba virš 10 000 eur/mėn.
  2. Capital brokerio pajamos kasmet vidutiniškai paauga 15 proc.
  3. Capital Club sistema leidžia tau uždirbti 100 proc. komisinių.
  4. Galima susikurti pasyvias pajamas, naudojantis unikalia kompanijos sistema „Pinigų medis“.
  5. Kompanija nuolat investuoja į prekės ženklo žinomumą.
  6. Capital internetinį puslapį aplanko daugiau kaip 200 000 unikalių lankytojų per mėnesį.
  7. Kompanija daugiausiai investuoja į brokerių mokymus, tobulėjimą ir motyvaciją
  8. Kompanija suteikia modernias reklamos priemones, padedančias susikurti profesionalų įvaizdį.
  9. Bendradarbiaujant su Capital, karjeros galimybės – neribotos: gali būti brokere, komandos lydere ar net biuro vadove.
  10. Labai patogu mamai, nes verslu užsiimti gali dirbti bet kur – Lietuvoje veikia daugiau kaip 25 šiuolaikiškų Capital biurų.
KAS?

JOIN CAPITAL CENTRAS – renginys, skirtas visiems, kurie nori iš arčiau susipažinti su didžiausios ir moderniausios NT kompanijos Baltijos šalyse veikla bei įsidarbinimo galimybėmis Capital Centras biure.

KUR?

Mindaugo g. 14B, Vilnius

KADA?

Sausio 22 d. 16 val.

KIEK?

Renginys nemokamas

REGISTRACIJA

Būtina paspaudus šią nuorodą.

Renginio paskyra feisbuke

nekilnojamojo turto_versli mama

Portalas VERSLI MAMA yra šio renginio viešinimo partneris ir smulkesnės informacijos apie patį renginį neteikia. Jos prašome teirautis organizatorių pirmiau nurodytais kontaktais.

___________________________________________________________________________________________

Taip pat verta pasidomėti ir registruotis:

Kursai su Evelina „Siekiamų rezultatų link“ (registracija)


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0