Išdrįsk pradėti kviečia žengti žingsniu toliau (su kodu VERSLIMAMA – 6 EUR pigiau)

Išdrįsk pradėti_versli mama

Kovo 30 d., šeštadienį, Vilniuje kviečia trečioji pokyčių konferencija IŠDRĮSK PRADĖTI, kurios tikslas – padrąsinti moteris imtis asmeninių ir profesinių pokyčių ir taip kurti savo laimę bei sėkmę.

IŠDRĮSK PRADĖTI – pokyčių iniciatyva, per pastaruosius metus įkvėpusi daugiau nei 2000 nuostabių moterų iš visos Lietuvos ir už jos ribų. Trečią kartą Vilniuje vyksianti konferencija buvo įvertinta aukščiausiais balais (4.9 žvaigždutės iš 5), o jos bilietai sostinėje praėjusiais metais buvo išparduoti likus 3 savaitėms iki  renginio. Šiemet pokyčių konferencija bus dvigubai didesnė ir sutrauks 1000 dalyvių.

2019 metų pokyčių konferencijos tema – IŠDRĮSK PRADĖTI. ŽINGSNIU TOLIAU
Perženk savo baimes, įpročius ir ribotumą!

ŽINGSNIU TOLIAU… kad pasiektum puikių rezultatų.

Žingsniu toliau savo baimių, įpročių, žinojimo. Vos vienas žingsnis gali Tave stipriai atplėšti nuo starto linijos ir sukurti sniego gniūžtės efektą.

Ko reikia, kad pasiektum puikių rezultatų? Tai paprasti dalykai, kuriuos primirštame užsisukę darbų ir minčių karuselėje – tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime. Paprasti dalykai, kurių reikia mūsų laimei ir sėkmei. Integravusi bent vieną jų į savo kasdienybę – sulauksi realių pokyčių.

TEMOS:

·       Tinkamų įpročių galia ir efektyvus laiko planavimas
·       Fizinė ir psichologinė sveikata
·       Kokybiškas poilsis ir gebėjimas atkurti jėgas
·       Intuicija ir gebėjimas „aptikti“ geriausias galimybes
·       Ryšiai su žmonėmis
·       Kūrybinė laisvė, charizma ir atkaklumas

BILIETAS – pirmas Tavo žingsnis pokyčių link. PIRKTI BILIETĄ PaySera Tickets sistemoje

Su kodu VERSLIMAMA (rašyti išvien) taikoma 6 EUR nuolaida! Pirkdami bilietus, įveskite šį nuolaidos kodą štai tokiame laukelyje: http://www.verslimama.lt/wp-content/uploads/2019/03/nuolaidos-kodas_versli-mama.jpg KODĖL VERTA DALYVAUTI:

• Jau trečioji konferencija – puikūs atsiliepimai (9 iš 10 rekomenduotų draugei), pernai likus 3 savaitėms iki renginio buvo „sold out“;

• Gausus ir kokybiškas turinys: 13 pranešėjų, 5 praktinės dirbtuvės, erdvė VEIK (būreliai nuo fotografijos iki tapybos ir programavimo);

• 1000+ dalyvių, daugiau nei 15 partnerių – puiki galimybė užmegzti naujų vertingų pažinčių ir kontaktų.

DAUGIAU INFORMACIJOS
https://isdriskpradeti.lt/renginiai/pokyciu-konferencija-isdrisk-pradeti-zingsniu-toliau-2019

PAGRINDINĖS SALĖS LEKTORIAI:

MARIJA MIKALAUSKIENĖ – Švytinti išmintinga ir nuolat besimokanti moteris, mylinti žmona ir antroko mama. Profesiniame gyvenime – viešojo kalbėjimo ir baimės paleidimo trenerė.

Tikrieji Tavo norai. Kaip atrasti, pripažinti ir siekti?

AGNĖ JAGELAVIČIŪTĖ – Stilistė, kostiumų dailininkė, stiliaus konsultacijų portalo internetu „StiliuSOS“ įkūrėja, mados ir grožio žurnalo „L‘Officiel“ vyriausioji redaktorė, televizijos laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė bei mama.

Kelias į sėkmę ir jo kaina: kaip nenuvertinti savęs?

MILDA SABIENĖ – profesionali ICU koučerė, psichologė, laiko planavimo ekspertė, ThetaHealing® praktikė, knygos „7 Visatos dėsniai” autorė, knygos „PLANUOKIS” kūrėja, pardavimų ir rinkodaros specialistė. Patyriminių kelionių organizatorė.
Pailsėsiu, kai numirsiu? Laiko planavimo spąstai.

INGA JABLONSKĖ – verslininkė, vadovė, įkvepianti lektorė, mokymų programos „Įkvėpimo dirbtuvių“ autorė, konferencijos „Sveika ir laiminga mama“ organizatorė, „Vitaminai Sielai“ laidos kūrėja, aktyvi visuomenininkė.
6 jausmas versle ir gyvenime. Pagauk ir įdarbink!

VIKTORIJA ŠATKAUSKIENĖ – astrologė, ICF koučingo specialistė. Moterų kaitavimo ir snieglenčių stovyklų „Wild/Deep/Crazy“ organizatorė. Išskirtinių meditacijų įrašų autorė.
Moters charizma. Menas ar mokslas?

MILANA JONIKIENĖ – sėkminga verslininkė, kompanijos „M Capital“ bendraturtė, lektorė, finansų ekspertė, sertifikuota koučerė. 2016 m. išrinkta Metų verslia mama!
Nuo finansinės duobės iki laimės versle – drąsos žengti toliau kaina.

RAMINTA GIRDVAINĖ – pokyčių iniciatyvos „Išdrįsk pradėti“ bendraautorė, sertifikuota koučingo specialistė, lektorė, „Points of You“ trenerė, kognityvinės elgesio terapijos praktikė.
Besiekiant tobulumo: kaip nepamesti savęs? Būdai pasirūpinti savimi.

DAINIUS JAKUČIONIS – gydytojas psichoterapeutas, konsultantas, mokymų treneris. Jau 5 metus konsultuoja kaip kognityvinės ir elgesio terapijos (KET) psichoterapeutas, padeda žmonėms mokytis emocinių kompetencijų ir įgūdžių įmonėje „Skills Lab“.
Ilgo ir laimingo gyvenimo paslaptys. Ko galime pasimokyti iš šimtamečių?

RYTIS LUKOŠEVIČIUS – paleidimų centro „Į save” įkūrėjas ir vadovas.
VAIZDO ĮRAŠAS. Kaip įveikti baimę ir į pokyčius pažvelgti su ramybe?

AGNĖ ZINKEVIČIŪTĖ – koučingo specialistė, sąmoningo kvėpavimo specialistė, saviugdos programų moterims autorė.
Jei žuvis šokinėtų medžiuose. Kodėl būti savimi apsimoka?

GABIJA SKUČAiTĖ – Socialinių mokslų kolegijos (SMK) direktorė, edukacinių iniciatyvų autorė ir idėjinė vadovė, renginių organizatorė, režisierė, vedėja.
Nenustygstančioms vietoje: ko imtis, kai norisi daryti viską?

JOLANTA CHLEVICKIENĖ – tinklapio www.TurtingaMoteris.lt mokymų, įkvepiančių pokyčiams organizatorė; lektorė, renginių vedėja; socialinių projektų iniciatorė.
Networking’as: kaip ir kur ieškoti vertingų kontaktų bei sėkmingai juos panaudoti?

EUGENIJUS LAURINAITIS – Lietuvoje puikiai žinomas ir gerbiamas gydytojas psichiatras, psichoterapeutas bei grupių terapeutas. Taip pat – Vilniaus universiteto docentas, M. Romerio universiteto profesorius, psichoterapijos dėstytojas, lektorius.
Kaip priimti sprendimus ir mintį paversti darbu?

PRAKTINĖS DIRBTUVĖS

BRIGITA KALECKAITĖ. Ryšys su savo kūnu: kaip pagerinti gyvenimo kokybę ir išdrįsti būti savimi

RŪTA JANUKĖNIENĖ. Gebėjimų identifikavimo praktika: Kaip įdarbinti savo stipriąsias puses ir susilaukti sėkmės?

EGIDIJA TALALIENĖ. Atsparumo stresui treniruotė. Kaip neturint laiko jo turėti daugiau?

LINA PETRAVIČIŪTĖ. Tu esi galimybė: kaip kurti asmeninį įvaizdį ir komunikuoti socialiniuose tinkluose?

ALEX MONACO. Pasiek tikslų su 3K metodika.

Konferencijos metu turėsite galimybę pasisemti patirties, žinių ir įkvėpimo iš įdomių lektorių, psichologų, koučingo specialistų, trenerių bei mus supančių moterų, IŠDRĮSUSIŲ PRADĖTI.

Konferencija kuriama moterims, bet tikrai naudinga ir vyrams – tad mielai laukiam 🙂

VIETA: Vilnius, Litexpo

BILIETO KAINA:

69 EUR. PIRKTI BILIETĄ PaySera Tickets sistemoje. Su kodu VERSLIMAMA (rašyti išvien) taikoma 6 EUR nuolaida! Pirkdami bilietus, įveskite šį nuolaidos kodą štai tokiame laukelyje: http://www.verslimama.lt/wp-content/uploads/2019/03/nuolaidos-kodas_versli-mama.jpgBilietai yra nekeičiami ir atgal negrąžinami, todėl kiekvieną kartą prieš perkant bilietus apsvarstykite, ar galėsite atvykti į renginį ir kokio kiekio bilietų Jums reikia.

Bilietų grąžinimas ir keitimas galimas tik renginio atšaukimo ar datos pasikeitimo atvejais, jei perkeliamo renginio naujoji data yra netinkama arba renginys atšauktas, tuomet bilietus galima grąžinti iki organizatoriaus nurodytos datos.

Išdrįsk pradėti_versli mama


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0