Kad nauja darbo knyga padėtų veikti efektyviai (patarimai)

darbo knyga_versli mama

Nuolat pildoma darbo knyga padeda geriau planuoti veiklą ir sutaupyti laiko, o smagi citata ar praktiškas patarimas kalendoriaus lape praskaidrina nuotaiką ar net pasufleruoja atsakymą į kylančius klausimus.

Kaip teigiama vieno prekybos centro atsiųstame pranešime spaudai, kalendorių ir darbo knygų paklausa išlieka stabili net išmaniųjų telefonų laikais. darbo knyga_versli mama

Tai patvirtina ir portalo VERSLI MAMA įžvalgos: perkamiausia prekė naujai pradėjusioje veikti VERSLI MAMA el. parduotuvėje yra būtent „Rezultatų planuotė 2020“. Ją sudarė projektų versli mama, tinklaveikos senbuvė dr. Diana Satkutė. Profesionali verslo procesų optimizavimo ekspertė į knygą sudėjo savo įžvalgas, patirtį ir patarimus.  Į Dianos vedamus mokymus, kaip efektyviai naudotis šia darbo knyga, pakviesime sausio pabaigoje.

UŽSUKITE Į PORTALO VERSLI MAMA PARDUOTUVĘ

Kiekvieną dieną – po naudingą patarimą

Kaip pastebi „Maximos“ komercijos vadovė Vilma Drulienė, populiariausi yra kalendoriai, kurie pirkėjams suteikia aiškios vertės, pavyzdžiui, naudingų patarimų. Antai praėjusiais metais klientai įsigijo beveik 41 tūkstantį egzempliorių sodininko–daržininko kalendorių, skirtų 2020-iesiems, ir dar per 40 tūkstančių sveikatos kalendorių.

Pats paklausiausias „Maximoje“ buvo tradicinis kalendorius 2020 metams – temų įvairove išsiskiriančio leidinio pardavimai pernai viršijo 42,5 tūkstančio.

Iš viso pernai prekybos tinklas savo klientams siūlė per 360 skirtingų kalendorių – nuo mažų, telpančių į kišenę kalendoriukų iki darbo knygų ir didelių, ant sienos kabinamų kalendorių su įspūdingomis nuotraukomis.

Didžiausio Lietuvos pirkėjų dėmesio sulaukia sieniniai kalendoriai su nuotraukomis, kuriuose – šuniukai, kačiukai, gamtos spalvos, automobiliai, išskirtiniai Lietuvos vaizdai.

„Dalis žmonių kalendorių perka kaip dovaną. Ne veltui sieninio kalendoriaus „Sėkmingų peliukų 2020 m.“ pardavimai perkopė 4 tūkstančius egzempliorių – šis kalendorius įkvepia sėkmingiems Žiurkės metams, kurie pagal Kinų Saulės kalendorių prasidės vasario 4-ąją“, – dalijasi V. Drulienė ir priduria, kad ne mažiau populiarūs yra magnetiniai kalendoriai, kurie patogiai prilimpa prie šaldytuvo ar ant kito metalinio paviršiaus.

Kalbėdama apie darbo knygas, V. Drulienė sako, kad klientai dažniausiai jas renkasi klasikinio dizaino ir standartinės struktūros. Todėl užvertus 2019 metų knygą paprasta pereiti prie 2020 metų ir planuoti naujus darbus bei atostogas įprastu formatu.

Iš viso įvairių kalendorių ir darbo knygų „Maxima“ pernai pardavė per 330 tūkstančių vienetų.

5 patarimai, kaip darbo knygą paversti vertingu įrankiu

Bet kurią darbo knygą pildyti sklandžiai ir efektyviai padės 5 patarimai:

1. Naudokite kasdien. Darbo knygos pildymas turėtų tapti kasdieniu įpročiu. Kasdien tam skirkite 5-10 minučių, ir tai padės jums sutaupyti ne vieną valandą per savaitę. Iš anksto žinodami, ką turite nuveikti, būsite geriau organizuoti, lengviau pasiruošite ir nesiblaškysite.

2. Tiksliai apibrėžkite užduotis. Planuodami dieną konkrečiai aprašykite žingsnius, kuriuos turite atlikti. Juk mažais žingsneliais pasiekiamos net aukščiausios viršūnės. Be to, žingsnių aprašymas padeda lengviau suvokti, kiek laiko prireiks kiekvienai užduočiai įgyvendinti.

3. Rinkitės patogų formatą. Darbo knyga gali būti kaip telefonas – visada su jumis ir nuolat naudojama. Tad geriausia turėti tokią, kuri lengvai telpa į rankinę ar kuprinę. Taip pat svarbu išsirinkti darbo knygą, kurios išvaizda ir spalva jums patinka labiausiai. Toks pasirinkimas padeda lengviau prisiminti, kad puslapiai laukia jūsų prisilietimo – knyga turi būti nuolat vartoma ir pildoma.

4. Suasmeninkite savo darbo knygą. Jūs esate knygos savininkas ir kūrėjas, tad drąsiai išreikškite save – keiskite darbo knygą pagal savo poreikius ir įpročius. Susikurkite savo knygos pildymo ir peržiūros sistemą, kuri jums yra patogiausia, greita ir efektyvi. Naudokite skirtingas spalvas, sutartinius ženklus, piešinėlius. Atraskite savo stilių – lengviau planuosite, pildysite ir prisiminsite svarbią informaciją.

5. Būkite lankstūs. Jeigu darbo knygą rengiatės pildyti pirmą kartą, tai gali būti nemenkas iššūkis – tarsi Naujųjų metų pažadas sau. Tušti puslapiai gali sukelti šiek tiek nerimo, tačiau užpildyti kiekvieną puslapį nuo viršaus iki apačios nebūtina. Atkreipkite dėmesį į svarbiausius savo tikslus ir projektus, išryškinkite prioritetus – planuokite ne tik darbą, bet ir laisvalaikį, atostogas.

Tegul darbo knyga atspindi natūralų jūsų gyvenimą tam tikru laikotarpiu – kai kurios savaitės bus intensyvios ir kupinos veiklos, o kitos – mažiau apkrautos, leidžiančios judėti lėčiau – skirti daugiau laiko sau.


Taip pat skaitykite:

Planavimo knyga 2020-iesiems – iš Dianos rankų

 


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0