Knygos „Šeima – komandinis žaidimas“ pristatymas

Šeima komandinis žaidimas Aurima Dilienė versli mama1

Portalo VERSLI MAMA tinklaveikos narė Aurima Dilienė nuoširdžiai kviečia į savo trečiosios knygos „Šeima – komandinis žaidimas“ pristatymą. Jis vyks lapkričio 19 d. Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, Renginių erdvėje.

Pasak Aurimos, ši knyga pasakoja ne apie sėkmę ir ne apie išrinktuosius, kuriems viskas savaime sekasi. Ši knyga rodo kelią, kaip gyvenime kurti tai, kas anksčiau atrodė neįmanoma – darnius, harmoningus santykius.

Knygą parašiau remdamasi savo patirtimi, kurią sukaupiau daug metų mokydamasi, konsultuodama, ir savo asmeniniais išgyvenimais. Žinoti ir suvokti yra šiek tiek skirtingi dalykai. Gavę informaciją, mes jau žinome, tačiau tik pasinaudoję ta informacija, pradedame suvokti, apie ką iš tiesų buvo kalbama.

Viskas, kas parašyta šioje knygoje, pačios Aurimos yra praktiškai patikrinta. „Todėl imkite ir naudokite tai savo gyvenime – mėginkite, eksperimentuokite ir laimėkite. Laimėkite gerus santykius. O tuomet dalinkitės tuo su kitais – visa kas gera, dalinantis auga. Ši informacija nėra mano nuosavybė – ji priklauso visiems ir kiekvienam“, – tvirtina visada besišypsanti Aurima.

Pati autorė sako norinti šią knygą rekomenduoti kaip vadovėlį paskutinių gimnazijos klasių moksleiviams, studentams ir visiems jauniems žmonėms, nes galų gale jie visi mėgins susirasti porą ir sukurti šeimos židinį.

KAIP TAPTI PORTALO VERSLI MAMA DRAUGĖMIS IR TINKLAVEIKOS NARĖMIS

Santykiai kaip žaidimas

Be to, Aurimos kvietimu visi norintieji gali nemokamai sudalyvauti interaktyviame seminare-žaidime „Santykių laboratorija: septynios auksinės taisyklės“. Versli_rekomenduoja fb

KUR ir KADA?

Lapkričio 19 d. 18.30 val. – Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Renginių erdvėje;

Lapkričio 22 d. 14–16 val. – parodų rūmuose Litexpo, parodos „Vaikų šalis“ metu, Kūrybinių dirbtuvių erdvėje;

Lapkričio 23 d., 15:00 – 17 val. – parodų rūmuose Litexpo, parodos „Vaikų šalis“ metu, Kūrybinių dirbtuvių erdvėje;

Lapkričio 24 d. 15 val. – Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekos Meno erdvėje.

Dalyvių skaičius ribotas (keturiolika), tačiau galima dalyvauti kaip žiūrovui – nauda ne mažesnė. Žaidimo trukmė apie 2–3 val.

Registruotis elektroniniu paštu labas@aurimadiliene.com

KAS VYKS?

Žaidimas – labai rimtas užsiėmimas, kurio metu:

  • Sužinosite septynias auksines santykių poroje taisykles (jos galioja visuose santykiuose – ir su vaikais, ir su tėvais, ir su draugais, ir profesinėje srityje);
  • Pasitikrinsite, ar kai kurias iš jų jau taikote ir kaip tai darote savo asmeniniuose santykiuose;
  • Išmoksite bent vieną naują būdą elgtis kitaip, patirsite tai realiai, išmėginsite gyvai;
  • Kitų žaidėjų asmenyse aiškiau pamatysite visų septynių taisyklių taikymą;
  • Įgysite unikalią patirtį dirbdami komandoje;
  • Galėsite atsakyti į savo atsineštą klausimą, kaip išspręsti vieną ar kitą jums iškilusį asmeninių santykių sunkumą.

Nė vienas iš mūsų nenori gyventi nedarnioje šeimoje. Visi mes norime meilės, visi mes tikime, kad yra laimė ir ieškome jos vienokiais ar kitokiais būdais.

Kai susitikome, abu buvome labai geri, laimingi ir planavome toliau tą laimę didinti ir plėsti. Kas mums nutiko? Kaip mes dabar vienas su kitu gyvename? Kaip vienas kitą prižiūrime? Ir kokie to rezultatai? Kaip vienas kitam trukdome ir ką galėtume pakeisti?

Mes nuolat atsiduriame kažkokiose situacijose, kurios mus moko. Moko savęs suvokimo. Kur aš esu, ką aš veikiu? Kas su manim vyksta čia ir dabar? Ko manęs moko viena ar kita situacija?

Prisiimti atsakomybę, už viską ką darau, ką galvoju, kaip jaučiuosi.

Svarbiausia yra nesikapstyti po save, nes taip ieškome trūkumų ir tik bloginame situaciją. Savęs pažinimas – tai, atvirkščiai, yra energijos atpalaidavimas ir pasidalinimas su kitu.

KAIP TAPTI PORTALO VERSLI MAMA DRAUGĖMIS IR TINKLAVEIKOS NARĖMIS

APIE AUTORĘ

Aurima Dilienė – gydytoja psichoterapeutė, šeimų konsultantė, lektorė, vaikų ir paauglių psichiatrė, sukaupusi per 20 m. profesinę patirtį. Portalo VERSLI MAMA tinklaveikos narė. Šiuo metu gyvena ir dirba Prancūzijoje.

Kartu su vyru Vaidotu augina septynis įvairaus amžiaus vaikus ir yra santuokoje jau 26-erius metus.

Konsultuoja visame pasaulyje gyvenančius lietuvius nuotoliniu būdu (Skype, Messenger ir kt). Skaito paskaitas ir veda seminarus apie santykius lietuvių bendruomenėse ne tik Europoje (Prancūzijoje, Anglijoje, Danijoje, Islandijoje, Norvegijoje, Airijoje, Ispanijoje, Šveicarijoje, Lietuvoje), bet ir Jungtinėse Valstijose (Čikagoje, Denveryje ir Niujorke). Toliau švietėjiškais tikslais keliauja po pasaulį. Rašo ir dalinasi straipsniais tinklapyjLaiškai iš Bordo_versli mama parduotuvėe www.aurimadiliene.com.

Aurima yra sukūrusi autorines 14 savaičių konsultavimo programas ir pagal jas dirba su tais, kurie nori išeiti iš netenkinančios būsenos: ar tai būtų asmeninis augimas, ar santykių krizė, ar tapatybės paieškos, gyvenant emigracijoje. Taip pat galima intensyvi šeimos psichoterapija, atvykstant kelioms dienoms ar savaitei į Pietvakarių Prancūzijos perlą – Bordo miestą.

Šeima – komandinis žaidimas – antroji autorės knyga. Pirmoji – „Laiškai iš Bordo“, paremta tikra, asmenine patirtimi. Tai vienerių metų gyvenimo Prancūzijoje istorija su įžvalgomis ir išmoktomis pamokomis. Ji įkvepia ir drąsina eiti savo pasirinktu keliu.


Taip pat skaitykite:

7 vaikų versli mama Aurima ir jos kelias į verslą Prancūzijoje (I)

KAIP TAPTI PORTALO VERSLI MAMA DRAUGĖMIS IR TINKLAVEIKOS NARĖMIS


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0