Konkursas „InnoEnergy PowerUp!” ilgina paraiškų teikimo terminą iki kovo 10 d.

PowerUp!_versli mama

Iki kovo 10 d. pratęsiamas konkurso „PowerUp! Challenge“ paraiškų teikimo terminas. Tai puiki proga spėti pateikti paraiškas startuoliams, sparčiai augančioms bendrovėms (angl. scale-ups), smulkioms ir vidutinėms įmonėms. Konkurso metu taip pat bus išrinktas ir apdovanotas Lietuvos Metų startuolis.  

Kaip pažymima pranešime žiniasklaidai, konkursas „PowerUp! Challenge“ yra atviras visų brandos etapų verslams, kurie gali pretenduoti tapti kitu vienaragiu „InnoEnergy“ tinkle.

„Nesvarbu, ar dar tik brandinate idėją, ieškote pirmo kliento, ar plečiate pardavimų geografiją – kviečiame prisijungti. Konkurso teminės sritys apima energiją, mobilumą, švariąsias technologijas, išmaniuosius miestus“, – sako Kęstutis Morkūnas, „InnoEnergy“ atstovybės Lietuvoje vadovas.

Šiais metais programos „PowerUp! Challenge“ dalyviai taip pat turės galimybę dalyvauti intensyviuose kursuose (angl. Business Bootcamps©), kurių metu žinomi Europos ekspertai konsultuos dalyvius dėl verslo planavimo ir pristatymo,  intelektinės nuosavybės apsaugos ir kitais rūpimais klausimais.

Kiekvienos šalies nugalėtojas bus pakviestas varžysis „PowerUp!” konferencijos didžiajame finale – viename reikšmingiausių ekonomikos srities renginyje. Nugalėtojo laukia pagrindinis piniginis prizas 50 000 eurų, dalyvių – įvairūs partnerių apdovanojimai. Visi finalininkai gaus galimybę pristatyti savo idėjas didžiausiems pramonės atstovams ir rizikos kapitalo fondams.

Vienas iš partnerių, prisijungusių prie šių metų „InnoEnergy PowerUp!“ iššūkio, yra „Amazon Web Services“. Atrinktiems konkurso dalyviams „Amazon Web Services“ skirs 100 000 USD vertės prizą programai „AWS Activate“  ir verslui palaikyti.

Prizus įsteigė ir kiti partneriai, tokie kaip „Revolut“ ir „SpeedUp Group“. Pilną apdovanojimų sąrašą galima rasti čia.

Praėjusiais metais šiame konkurse Lietuvai atstovavo „Unicorn Scooters“ – Lietuvos startuolis, planuojantis gaminti elektrinius paspirtukus. 2018 m. lietuvių startuolis „WellParko“ pasiūlė dirbtinio intelekto algoritmo sprendimą, leidžiantį gauti automobilių stovėjimo aikštelių informaciją realiuoju laiku ir taip sumažinti transporto spūsčių skaičių bei anglies dioksido išmetimą, ir konkurse laimėjo antrąją vietą.

Norėdami dalyvauti „PowerUp! Challenge“, pateikite paraišką iki 2020 m. kovo 10 d. „InnoEnergy“ svetainėje.

Konkursą organizuoja visą Europą apimantis tvariosios energetikos inovacijų skatinimo tinklas „EIT InnoEnergy“.

Portalas VERSLI MAMA informaciją apie šį renginį viešina remdamasis BNS spaudos centre išplatintu pranešimu spaudai ir smulkesnės informacijos neteikia. Jos prašome teirautis organizatorių pirmiau nurodytais kontaktais.

Iliustracijos ir vaizdo medžiaga – organizatorių.

________________________________________________________________________________

Taip pat skaitykite:

Verslo akseleratorius: ką verta žinoti? (kvietimas į mokymus)


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0