Laimingos moters savaitgalis Palangoje (registracija)

Bent vienas žvalios, sveikos, žavios ir laimingos moters savaitgalis turi būti skirtas pasirūpinti savo kūnu, protu, siela ir emocijomis. Ta proga naujoji mūsų tinklaveikos narė Rita Regalė kviečia į Palangą!

KAS?

Laimingos Moters sveikatinimo savaitgalis

KUR?

Palanga, Atostogų Parkas, Venecijos akl. 2, Žibininkų k.

KADA?

Gegužės 24 – 27 d. Atvykimas ketvirtadienį nuo 18 val. Išvykimas – sekmadienį iki 14 val.

KOKIOMS MOTERIMS SKIRTA?

  • Planuojančioms ir vertinančioms prasmingą laiką SAU, siekiančioms palepinti ir atgaivinti kūną, išlaisvinti emocijas, perkrauti ir sveikai pakrauti protą, sustiprinti dvasią;
  • Daug arba mažai dirbančioms, atsidavusioms šeimai, auginančioms arba jau užauginusioms vaikus, skubančioms, nespėjančioms, o gal atvirkščiai šiuo metu kiek nuobodžiaujančioms;
  • Nuoširdžiai mylinčioms arba dar besimokančioms pamilti save ir kitus;
  • Žingeidžioms, atviroms naujiems patyrimams bei galimybei kai ką paleisti, kažkam atleisti;
  • Siekiančioms užsipildyti šviesiomis emocijomis, vertingomis žiniomis ir įgūdžiais, kitokiomis įžvalgoms, praktiniais patyrimais ir patarimais;
  • Norinčioms išmokti  ruošti maistą sau ir savo šeimai sveikiau, skaniau, greičiau ir išradingiau;
  • Siekiančioms geriau suprasti maitinimosi svarbą ir norinčioms daugiau sužinoti apie gamtos už dyką dovanojamų, pievose bei miškuose renkamų maistinių ir vaistinių augalų atpažinimą ir išmanų jų derinimą bei naudojimą kasdienėje mityboje.

LEKTORĖS

Danute KuncieneDanutė Kunčienė –„Žolinčių akademijos“ ir sveikatos mokyklos „Šermukšnėlė“  vadovė, ilgametė sveiko gyvenimo būdo skleidėja ir praktikė, sveikos mitybos principų, prieskoninių žolelių ir vaistažolių ekspertė, 6 knygų apie sveiką mitybą, maistinius ir vaistinius augalus bei sveikatinimą autorė.

 

Rita regale

Rita Regalė – koučerė, pokyčių ir  streso valdymo ekspertė, lektorė.

Pastarąjį gyvenimo dešimtmetį tapatinu su gilesniu savo misijos šioje planetoje suvokimu, kurį man taikliausiai nusako senovės kinų išmintis: jei planuoji metus į priekį – sėk ryžius, jei dešimtmetį – sodink medžius, jei amžinybę – mokyk žmones.

REGISTRACIJA

Registruokitės paspaudusios šią nuorodą. Registracija patvirtinama  pervedus 57 Eur avansą pagal pateiktą apmokėjimo sąskaitą, kurią gausite registracijos metu pateiktu el. paštu.

Visą Laimingos moters savaitgalio pasiūlymą rasite čia.


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0