Nuotolinė ateities buitis namams, arba Kelios verslo idėjos

verslo idėjos_inovacijos_versli mama

Praūžus metų laukiamiausiai technologijų parodai CES 2020, žiniasklaida mirga nuo dar nematytų inovacijų ir neįtikėtiną pažangą rodančių prietaisų. Jei kaip tik ieškote verslo idėjos, buitį palengvinsiančių įrenginių kūrimas, gamyba arba importas gali būti viena iš jų.

Įkvėpimui dalinamės pasaulinėmis bendrovės „Samsung“ inovacijomis, kurios ateityje į vartotojų gyvenimą atneš dar nematytų galimybių. Jos buvo pristatytos minėtoje parodoje CES 2020.

„Ballie“ – jūsų dešinioji ranka verslo idėjos_Robotas Ballie_versli mama

Šiemet Las Vegase vykusioje technologijų parodoje „CES 2020“ išties buvo galima pamatyti ne vieną pažangų robotą. Tačiau tik išvydę „Ballie“ vargiai nuspėsite, kad mažas, geltonas, teniso kamuoliuką primenantis įrenginys yra daug galimybių turintis robotas.

Rankoje telpantis prietaisas su integruota dirbtinio intelekto (DI) technologija iš tiesų elgiasi kaip mažas augintinis ir atstoja kompanioną visose gyvenimo srityse.

Robotas veiks kartu su mobiliąja sąsaja, reaguos į balso komandas, o įmontuota kamera padės atpažinti ir reaguoti į vartotojo gestus bei taip atlikti įvairias buitines užduotis.

Grindimis besiridenantis robotas galės valdyti visą išmanių namų sistemą, nuo televizoriaus iki siurblio, taip pat atstoti žadintuvą ar priminti dienos užduotis. Galiausiai šis nedidelis kamuoliukas sugebės palaikyti kompaniją ir neleisti nuobodžiauti namuose paliktiems augintiniams. Panašu, kad ateityje daugelis svajos, ne tik apie robotą – siurblį, bet ir apie pagalbininką „Ballie“.

INOVACIJOS VERSLI MAMA PARDUOTUVĖJE

„The Sero“ – televizorius Z kartai verslo idėjos_Televizorius Sero_versli mama

Televizorių evoliucija paskutiniu metu įgavo pagreitį ir kone kas pusmetį sulaukiame naujovių ir vis pažangesnių funkcijų. Intensyviai „QLED“ ekranus tobulinanti bendrovė šiais metais pristatė ne tik naujos kartos „MicroLED“ ir patobulintus dirbtinio intelekto procesoriumi pasižyminčius 8K televizorius, bet ir neįprastą, vertikalų televizoriaus variantą „The Sero“.

Šiomis dienomis, kai virtualus, socialinių tinklų turinys dažniausiai pateikiamas vertikaliu formatu, patys nuotraukas ir vaizdo įrašus dažniausiai fiksuojame išmanųjį laikydami stačiai, tad ir technologijų kūrėjai siekia neatsilikti, vartotojams suteikdami visas galimybes.

Nors planšetės ar telefono principą primenantis prietaisas sukurtas jau praeitais metais, televizorius buvo prieinamas tik Korėjos rinkoje. Atsižvelgiant į vartotojų įpročius, žadama, kad vertikalus ekranas pasieks daugiau rinkų, o ateityje tai taps įprastu televizoriaus formatu. Modernaus dizaino ekranas galės būti žiūrimas tiek horizontaliai, tiek vertikaliai, taip pat lengvai sąveikauti su išmaniaisiais prietaisais, per kuriuos bus galima tiesiai įjungti norimą turinį.

„Family Hub“ – asmeninį dietologą atstojantis šaldytuvas verslo idėjos_Šaldytuvas Family Hub_versli mama

Nuo klasikinės verslo idėjos verstis individualia specialisto dietologo praktika – prie inovatyvių sprendimų. Taip būtų galima apibūdinti jau penkerius metus tobulinamą „Family Hub“ sistemą.

Bendrovės vizionierių įsitikinimu, ateityje visi vartotojų išmanieji prietaisai turės būti kuo labiau personalizuoti. Taigi, turint virtuvėje štai tokį asmeninį dietologą, bus lengva prižiūrėti savo mitybą, sveikiau maitintis ir atrasti paprastų receptų jau turimiems maisto produktams. Šiais metais „CES 2020“ parodoje pristatytas patobulintas šaldytuvas kartu su vaizdo kameromis ir integruota intelektualia sistema gebės pats nuskanuoti maisto produktus ir pasiūlyti galimus receptus.

Greitėjant gyvenimo tempui ir viskam trūkstant laiko, greičiausiai ateityje daugelį namų užduočių darysime nuotoliniu būdu. Pavyzdžiui, per savo išmanųjį bet kada galėsite pažiūrėti, kokie produktai yra šaldytuve ir matysite ar šiuo metu yra galimybė pagaminti vakarienę šešiems svečiams. Pirkinių sąrašo sudarinėti taip pat nereikės, nes šaldytuvas tai padarys už jus.

„Airdresser“ – išmani rūbų spinta verslo idėjos_Sauso valymo spinta Airdresser_versli mama

Ar norėtumėte turėti spintą, iš kurios kaskart ištraukus mėgstamą palaidinę, ji atrodytų kaip tą dieną, kai tik ją nusipirkote? Skamba lyg neįtikėtinas noras iš fantazijų pasaulio, tačiau geresnės verslo idėjos nė nesugalvotum! Panašu, kad tokia užgaida jau greitu metu virs realybe ir Lietuvos vartotojams.

„Airdresser“ – tai rūbų atnaujinimo spinta, kurią vartotojai galės turėti tiesiog savo namuose ir, tikėtina, pamiršti sauso valymo valyklas. Pažangi inovacija bus lengvai įmontuojama į rūbų spintą ir leis išvalyti giliai įsiskverbusias dulkes bei bakterijas, o įsigėrusius, pavyzdžiui, kvepalų ar maisto kvapus panaikins per keletą minučių.

________________________________________________________________________________

Taip pat apžiūrėkite inovacijas VERSLI MAMA parduotuvėje:

Atjauninimo prietaisas po gimdymo Silk’n Tightra


1 Komentaras

  1. Guste

    2020 liepos 29 prie 12:09

    Siuolaikines technologijos namams tikrai duoda daug privalumu ir palengvina buiti. Jau nebeisivaizduoju gyvenimo be plaunancio siurblio – roboto, juk tikrai palengvina ruosos darbus. Kai dejome grindis, iskart galvojau apie varianta, kuriam pakaktu paprastos prieziuros, todel kilima turime tik svetaineje

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0