Po atnaujinimo Kauno Akropolyje įsikūrė Kakė Makė

Kake Make versli mama

Beveik 11 metų iš vaikiškų knygų puslapių Lietuvos vaikams puikiai pažįstama Kakė Makė persikėlė ir į pramogų erdvę. Kakės Makės pasaulis, skirtas visai šeimai, įsikūrė atnaujintoje Kauno „Akropolio“ laisvalaikio erdvėje.

Kakės Makės pasaulis – naujos koncepcijos žaidimų zona, kurioje vaikai kartu su tėvais gali atsidurti mylimų herojų pasaulyje, ne tik žaisti, bet ir mokytis.

Naujos koncepcijos erdvėje vaikams sukurta interaktyvi aplinka lavina vaizduotę, įkvepia kūrybiškumui, skatina smalsumą ir bendravimą su šalia žaidžiančiais vaikais. O pramogų erdvėje gyvenantys personažai padeda nugalėti baimes.

Visos pramogos šioje erdvėje orientuotos į vaikus nuo 3 iki 10 metų. „Kakės Makės pasaulyje“ pagal knygos iliustracijas įrengtas Kakės Makės kambarys ir Nykštuko laboratorija – čia mažieji gali žaisti jiems patinkančius žaidimus. Vyresniems vaikams įspūdį paliks kiti aktyvūs užsiėmimai – čiuožyklos, laipiojimas tinklais ir per įvairias kliūtis, kamuoliukų baseinas, čiuožimo lynu (angl. zip-line) trasa ir daugybė kitų pramogų.

Vaikai susitiks su herojais

Naujoji pramogų zona užima 700 kv. m. Joje vaikai galės ne tik žaisti, aktyviai pramogauti, bet ir susitikti su mylimais herojais – pačia Kake Make, Netvarkos Nykštuku, monstrais, Dantukų fėja, piratais ir kitais.

Kakės Makės pasaulyje įrengta scena, kurioje vaikai galės stebėti spektaklius ar savo mėgstamų personažų pasirodymus, dalyvauti knygų pristatymuose ir kituose organizuojamuose renginiuose, patys šokti, dainuoti bei vaidinti.

Erdvės kūrėjai tikisi, kad didesnės ir jaukesnės žaidimų zonos su knygos heroje priešakyje taps erdve, kur vaikai ir jų tėvai galės ne tik turiningai praleisti laisvalaikį, bet ir švęsti gimtadienius bei kitas šeimos šventes čia įrengtuose švenčių kambariuose.

Pirmųjų Lietuvoje Kakės Makės pramogų erdvės autoriai – UAB „AEXN“ ir architektų komanda – Tomas Grunskis, Jūratė Kindurytė ir Gabrielė Černiavskaja.


Taip pat skaitykite:

5 priežastys, kodėl verslios mamos dažnai riejasi socialiniuose tinkluose

Mediatorė Vidmantė: sprendimai tvyro ore, juos tik reikia atrasti

Motinystės grimasos: antra pamaina vis dar priklauso moterimsPalikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0