Šeima, laimė ir pinigai: kur ieškoti sėkmės rakto?

Turite šeimą, uždirbate pinigų, bet nerandate rakto nuo kambarėlio, kur padėta sėkmė? Susipažinkite su seminaro programa – galbūt sužinosite reikiamą kryptį 🙂

PROGRAMA

18–18.45 val. Raminta Stanaitytė-Česnulienė. Šeima – karjera – pomėgiai. Balansas – bet čia ne apie pinigus. Investicija – čia apie vaikus. Pomėgiai – čia ne kaip išleisti, bet kaip užsidirbti. Stereotipai – čia apie tai, kaip iš jų juoktis. Raštingumas – čia ne tik apie knygas, bet ir mokymąsi visą gyvenimą.

18.45–18.55 val. Diskusija

18.55–19.40 val. Marius Jansonas. Ką nutyli bankai dėl debeto/kredito kortelių? Kas lemia tai, kad taip greitai išleidžiate savo uždirbtus pinigus? (sutaupyti galite nuo 10 iki 20 % pinigų). Ką pirmiausia reikia daryti gavus algą, kad išvengtumėte juodų dienų? (papildomai sutaupyti galite dar 10 % pinigų). Kodėl net 99 % gyventojų nesusigrąžina visų permokėtų mokesčių? (šis pasiūlymas gali apmokėti Jums dviejų mėnesių paskolos įmokas bankui / poros atostogas 5 * viešbutyje Turkijoje). Auksinė taisyklė, kuri per metus Jums leis sugeneruoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų be jokių pastangų. Sužinoję ją, būsite nustebinti, kiek pinigų praradote iki šiol, ir jei nieko nekeisite, kiek dar prarasite. 7 veiksmingos idėjos, kaip šeima greitai ir paprastai gali užsidirbti papildomų pajamų jau rytoj.

19.40–19.50 val. Diskusija

19.50–20 val. Pertrauka

20–20.45 val. Aiva Remeikienė. Mūsų šeimos finansų valdymo modelis. Kokie pasirinkimai/galimybės užsidirbti investuojant paprastiems žmonėms. Patraukliausias – P2P investavimas.

RAMINTA STANAITYTĖ-ČESNULIENĖ Trijų vaikų mama. Žurnalistikos bakalaurė, tarptautinės komunikacijos magistrė, šiuo metu studijuoja vadovų magistrantūroje. Žinias visada tikrina praktikoje, todėl ir jos profesinė patirtis tiesiogiai susijusi su studijomis. Arba studijos su darbu. 10 – metų žurnalistinė, daugiausia TV darbo patirtis (laidų reporterė, redaktorė, vedėja), vėliau – viešųjų ryšių ir komunikacijos srityje. 10 metų – viešųjų ryšių vadovė tarptautinėje

pranesejaikompanijoje, atsakinga už komunikacijos strategijų kūrimą, jų įgyvendinimą, įvaizdį, socialinę atsakomybę. Pastaruosius 3-jus metus konsultuoja įmones ir jų vadovus įvairiais rinkodaros ir komunikacijos klausimais, rengia viešojo kalbėjimo ir bendravimo su žiniasklaida mokymus, veda verslo renginius, konferencijas. 2016 metais parašė ir išleido knygą „Pabučiuok man…į šypseną“ – apie nenuspėjamą šiuolaikinės moters kasdienybę ir vaikų išmintį. Skirtą tam, kad žmonės daugiau šypsotųsi.

MARIUS JANSONAS Trijų vaikų tėvas, verslininkas. Nepriklausomas paskolų ekspertas Lietuvoje nr. 1. Per pastaruosius 10 metų savo klientams – šeimoms ir verslams – padėjo atrasti ir sutaupyti net 28 000 000 eurų (per 96 600 000 litų) paskolų palūkanų. Marius Jansonas dirbo Skandinavijos banko gyvybės draudimo grupės vadovu, vėliau pradėjo privačią praktiką investavimo, mokesčių susigrąžinimo ir paskolų srityse. 2009 metais kartu su partneriais įkūrė „Finansų ir kreditų valdymo asociaciją“ ir buvo išrinktas jos prezidentu.

AIVA REMEIKIENĖ Dviejų vaikų mama. Finansais domisi labai seniai, pradedant studijomis, turi sukaupusi ilgametę darbinę praktiką finansų srityje, taip pat yra atsakinga už kasdieninį savo šeimos finansų valdymą. Šiuo metu dirba tarpusavio skolinimo platformos Paskolų klubas administracijos vadove. Svarbiausių profesinių pasiekimų sąraše – vadovavimas finansines paslaugas teikiančiai įmonei, kuri per 6 savo veiklos metus tapo žinoma, gerai vertinama ir pasiekė puikių finansinių rezultatų bei toliau auga.

Puikus pasiūlymas verslioms mamoms – 10 bilietų už specialią kainą: 1 asmeniui – 9 EUR, 2 asmenims – 15 EUR!

Dėl bilietų už specialią kainą siųsti laišką su kodu #verslimama el. paštu info@fikva.lt


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0