Šeimos kortelė verslą įkvėpė kilniai kalėdinei dovanai

šeimos kortelė_versli mama

Prieššventinį penktadienį net pusšimtis gausių šeimų džiaugėsi kalėdiniu stebuklu – stebėjo Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro pastatytą Piotro Čaikovskio spektaklį Spragtukas. SIEMENS arenoje vykusią šventę daugiavaikiams padovanojo kredito unija „Neris“, kuriai mintis imtis tokios iniciatyvos kilo prisijungus prie iniciatyvos Šeimos kortelė.

Pasak Daugiavaikių šeimų asociacijos MES vadovės Jurgitos Pocienės, kredito unijos „Neris“ pasiūlymas padaryti asociacijos narių šeimoms staigmeną ir suteikti galimybę aplankyti Klaipėdos muzikinio teatro pastatytą P. Čaikovskio baletą „Spragtukas“ Vilniaus SIEMENS arenoje juos pasiekė dar lapkričio mėnesį. Kaip žinia, šis spektaklis – tai gardėsis ne tik ausims, bet ir akims, be to, ypač patinka vaikams.

„Buvau labai nustebinta ir tuo pat metu labai nudžiuginta, sulaukusi kredito unijos „Neris“ marketingo vadovės skambučio. Ji pasiūlė nuostabią idėją – suteikti galimybę gausioms šeimoms apsilankyti spektaklyje „Spragtukas“, kuris vyksta prieš pat Kalėdas“, – prisimena Jurgita.

Jos žodžiais tariant, daugiavaikiai eiti į tokio lygio renginius nelabai sau leidžia, nes vieno bilieto kaina didelė – visos šeimos aplankymas tokiame spektaklyje gali kainuoti per 100 eurų.

Suvedė Šeimos kortelė

Kaip pasakoja kredito unijos atstovė Laima Vilimaitė-Bernotienė, jų organizacija rugpjūčio mėnesį prisijungė prie Šeimos kortelės partnerių grupės ir taip susipažino su asociacijos MES veikla.

Planuodami įmonės kalėdinį laikotarpį ir svarstydami, kokios dovanos yra prasmingiausios ir išsiskiria dovanų bei sveikinimų gausoje, verslininkai sumanė organizuoti labdaros akciją, kurios metu unijos klientai, partneriai, kolegos, draugai ir pažįstami buvo kviečiami prisidėti prie bilietų daugiavaikėms šeimoms apmokėjimo.

Taip kredito unijos iniciatyvos dėka net 50 šeimų, o tiksliau – 220 žmonių, išgirdo ir pamatė nuostabųjį baletą.

Esu labai laiminga, kad yra tokių atsakingų verslų, kurie suvokia didelės šeimos vertę ir prisideda prie šių šeimų gerovės. Kartais stebuklai vyksta, ir jie vyksta šviesių ir atsakingų žmonių dėka.

Jurgita Pocienė, 6 vaikų mama

„Nuoširdžiai džiaugiamės ir Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro geranoriškumu bei maloniu bendradarbiavimo šios akcijos metu. Buvo tiesiog nepakartojama ir džiugu spektaklio metu matyti dideles šeimas. Kai kurie tėvai buvo net su kūdikiais, o vaikai, regis, tikrai mėgavosi reginiu. Buvo įsidrąsinusiųjų prieiti arčiau orkestro. Kiti net šoko, žiūrėdami spektaklį. Tikime, kad įspūdis liks tikrai ilgam ir džiaugiamės, kad galėjome prisidėti“, – emocijomis dalinasi kredito unijos atstovė Laima.

Į spektaklį atvyko gausios šeimos ne tik iš Vilniaus, bet ir iš Kauno, Visagino bei Širvintų. Kai kam tai buvo pirmas kartas, kuomet  vaikai pamatė baletą.

Šiuo metu Daugiavaikių šeimų asociacija MES jungia per 300 šeimų iš visos Lietuvos. Asociacijai priklausančios šeimos gali dalyvauti specialiai joms teikiamais pasiūlymais bei galimybėmis, kurias suteikia atsakingi verslai.


Taip pat skaitykite:

Šeimos kortelė turi 100 partnerių, tarp jų – ir verslios mamos


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0