Smulkus ūkis gali pretenduoti į 90 000 EUR paramą bendradarbiavimui

smulkus ūkis_versli mama

Smulkus ūkis nuo rugsėjo 2 d. gali pateikti paraišką ir gauti iki 90 000 EUR siekiančią paramą tarpusavio bendradarbiavimo projektams.

Kaip rašoma portalui VERSLI MAMA atsiųstoje Žemės ūkio ministerijos informacijoje, paraiškos bus renkamos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Bendradarbiavimas“ veiklos sritį „Parama smulkių ūkio subjektų bendradarbiavimui“.

Didžiausia galima finansavimo suma, kurios smulkus ūkis gali prašyti vienam projektui, yra 90 tūkst. EUR, o finansavimas per visą 2014-2020 m. laikotarpį negali viršyti 200 tūkst. EUR. Šiam paraiškų surinkimo etapui skirta paramos suma – 3 407 158 EUR.

Paramą galima gauti naujos žemės ūkio technikos, susijusios su žemės ūkio produkto gamyba, transporto priemonių, technologinių įrenginių, kompiuterinės technikos įsigijimui, ūkio paskirties pastatų statybai, rekonstravimui ar kapitaliniam remontui, infrastruktūrai, einamosioms bendradarbiavimo išlaidoms.

Paramos galės kreiptis ūkininkai, smulkieji miško valdytojai, labai mažos įmonės bei fiziniai asmenys nuo 18 metų. Paraiškas būtina teikti kartu su partneriais, užsiimančiais ta pačia veikla ir su kuriais iki paraiškos pateikimo yra pasirašyta jungtinės veiklos sutartis.

Paraiškos bus vertinamos pagal atrankos kriterijus: projekto dalyvių ir subjektų skaičių, projekto sąsajas su gyvulininkyste, sodininkyste ir daržininkyste, uogininkyste, miškų ūkiu ar kaimo turizmu, projekto sąsajas su klimato kaita ir su aplinkosaugos veikla, ūkio ekonominio dydžio ar pajamų padidėjimą įgyvendinus projektą.

Daugiau informacijos apie šią priemonę rasite čia.


Taip pat skaitykite:

Parama projektams – šįkart tarptautinio ir teritorinio bendradarbiavimo

NVO projektų finansavimo konkursas 2020 metams: grafikas – jau nuo rugsėjo

Šeimos kortelė turi pirmuosius partnerius: kaip jais tapti


 


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0