Renginiai

Asmeniniai finansai: kaip pasiruošti karjeros pokyčiams (registracija)

Print Friendly, PDF & Email

Kviečiame dalyvauti portalo VERSLI MAMA partnerės, „Tu gali“ komandos narės Eglės Lisauskaitės organizuojamame 3 val. seminare „Asmeniniai finansai: kaip pasiruošti karjeros pokyčiams“.

Pasak Eglės, šis seminaras pirmiausia skirtas besirūpinantiems asmeniniais finansais, besiruošiantiems karjeros pokyčiams ir planuojantiems finansus bei visiems tiems, kam įdomu ir aktualu pinigai.

SEMINARO METU SUŽINOSITE
  • Kaip gyventi su tiek, kiek turi;
  • Kaip atskirti tikruosius poreikius nuo norų ir troškimų;
  • Kaip ruoštis pokyčiams ir planuoti pinigus;
  • O kas, jeigu be pinigų? Darau pati ar pats. Prašau pagalbos. Mainausi. Skolinuosi?
SEMINARO METU IŠGIRSITE DVIEJŲ ŽMONIŲ PATIRTĮ

Asmenine patirtimi, kaip nelikti tuščiomis kišenėmis, dalinsis Timas Petraitis (tema „Mano santykis su pinigais“) ir Skaistė Valinskytė (tema „Kaip aš ruošiausi finansinę pagalvę“).

KADA?

Rugsėjo 14 (šeštadienį), 11-14 val. (3 val.)

KUR?

„Guliverio akademija“, Laisvės pr. 85A, Vilnius

KIEK?

Kaina – 35 EUR

REGISTRACIJA

Registracija patvirtinama TIK apmokėjus už dalyvavimą. Registruojame iki 20 žmonių. Mokėti pavedimu į Eglės Lisauskaitės sąskaitą LT707044060001362076, pavedimo paskirtis “Asmeniniai finansai 2019 rugsėjo 14”.

KONTAKTAI PASITEIRAUTI

El. p. egle.lisauskaite@gmail.com ir telefonu 8 686 60092.

APIE LEKTORIUS

TIMAS PETRAITIS – psichologas psichoterapeutas, verčiasi privačia praktika jau 11 metus. Taip pat veda seminarus ir mokymus. Timas Petraitis_versli mama
Turiu automobilį, savo būstą ir paskolą už jį. Turiu išmanų telefoną, sporto klubo narystę ir atostogauju užsienyje karts nuo karto. Auginu sūnų. Žodžiu, nesu kažkoks urvo gyventojas, kuris minta savo surinktais grybais ir uogom. Nors būtų irgi visai nieko :). Esu toks kaip jūs. Ir čia iš tos serijos, kad „jei man pavyko, tai ir jums gali pavykti“ šis pasaulėžiūros keitimas. Aišku, jei tik norėsit.
Kaip vienas pagrindinių principų, kuris iš esmės keitė mano pasaulėžiūrą iš vartotojiškos į kažkokią kitą (nesugalvoju jai kol kas pavadinimo), buvo klausimas „O kas jei be pinigų?“. T.y. vartotojiškoje visuomenėje susidūrę su problema, mes dažniausiai ieškome piniginės. Ir tada perkame daiktą arba paslaugą, kuris/kuri tą problemą išsprendžia. Pradėjus sau priminti ties kiekviena problema „O kas jei be pinigų?“, labai keitėsi dalykai. Atsinaujino gebėjimas prašyti, skolintis daiktus, kūrybiškumas įgavo pagreitį, savom rankom daug ką išmokau, nuleidau perfekcionisto kartelę. Galiausiai, reikėjo tiesiog imti ir mokytis gauti, priimti žmonių gerumą. Kai perki, tas įgūdis taip pat atbunka.

SKAISTĖ VALINSKYTĖ penkiolika metų dirbo teisinį darbą, pastaruosius aštuonerius – teisėjos pareigose. Skaistė Valinskytė_versli mama
Ar buvo finansiškai saugi? Galima sakyti, jog taip.

Ar pavykdavo harmoningai paskirstyti laiką tarp darbo, pomėgių ir asmeninio gyvenimo? Labai dažnai ne.

Tai kėlė vis didesnį nepasitenkinimą, kol pamažėle pribrendo sprendimas palikti einamas pareigas ir pasidovanoti sau mažiausiai pusmečio trukmės atostogas. Su kokiais iššūkiais susidūrė ir vis dar susiduria Skaistė, sužinosite seminare.

 

Sekite visą aktualią informaciją renginio paskyroje feisbuke

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.