Versli mama pakvietė nemokamai apsikirpti mažuosius iš daugiavaikių šeimų (fotogalerija)

Daugiavaikiai_versli mama6

Renginio organizatorių nuotr.

Moksleivių atostogų metu, vasario 20 dieną, daugiavaikės šeimos skubėjo į PC MADA esantį šeimos grožio centrą Bubble  Bubble. Ten vyko neįtikėtinas renginys – centro įkūrėja versli mama Viktorija pakvietė apsikirpti nemokamai net 70 vaikų, augančių gausiose šeimose!

Šeimos grožio centro vadovė Viktorija Kuhlins atvirauja, kad didžiausias jų tikslas – išmokyti vaikus noriai kirptis. Būtent dėl to yra pasitelkiamos visos mielos smulkmenos, kurios nukreiptų vaikų dėmesį. „Kirpyklą įkūrėme iš didžiulės meilės vaikams, kadangi ir aš pati esu dviejų vaikų mama. Jie ilgą laiką nemėgdavo kirptis, ypač sūnus, bet vieną kartą pamačiau, jog užsienyje, kai kerpa vaikus, jiems rodo animacinius filmukus, pagalvojau, jog to reikėtų ir Lietuvoje“, – sako V. Kuhlins, kurią atidaryti kirpyklą įkvėpė būtent vaikai.

Ši versli mama pasakoja, kad tai nėra pirmoji jos organizuojama gerumo iniciatyva. Anksčiau moteris yra bendradarbiavusi ir su vaikų namais, ligoninėmis. O kai Daugiavaikių šeimų asociacijos MES lyderė Jurgita Pocienė pasiūlė padėti ir daugiavaikėms šeimoms, Viktorijai  klausimų nekilo – ji maloniai sutiko tai padaryti. „Labai džiaugiuosi už Lietuvą, kadangi matau daugybę daugiavaikių šeimų, kiekvieną kartą žaviuosi jomis. Mūsų kirpyklose visada turime ypatingų pasiūlymų tokioms šeimoms, nes suprantame, kad nėra paprasta ir lengva užauginti tiek vaikučių“, – šypteli ji.

Šešis vaikus auginanti asociacijos MES vadovė Jurgita Pocienė puikiai supranta, ką reiškia į kirpyklą atvesti gausų vaikų būrį, kad jie ramiai pasėdėtų kirpėjo kėdėje. O susiruošti į pačią kirpyklą šeimoms, auginančioms tris ir daugiau vaikų, dažnai tampa misija neįmanoma. Būtent todėl Daugiavaikių šeimų asociacija MES nutarė organizuoti analogų neturinčią šventę ir pagelbėti atžalas nusprendusioms papuošti ar pagražinti šeimoms.

Kiekviena mama žino, kad apkirpti mažą leliuką nėra paprasta. Jie ir į kėdę bijo sėstis, ir svetima, kirpykloje dirbančia teta linkę nepasitikėti. Daugiavaikių šeimų asociacijos MES nariai su tuo susiduria labai dažnai, todėl ir buvo nuspręsta vietoje įprastinio apsilankymo kirpykloje surengti vaikams šventę. Jos metu ypač siekta pagelbėti didelėms šeimoms, nes auginant 3 ar 4 vaikus, net ir „minimalus“ apsilankymas kirpykloje ženkliai paplonina piniginę. Asociacija ilgokai ieškojo kirpyklos, kuri padėtų įgyvendinti sumanymą – apkirpti kuo daugiau vaikų iš daugiavaikių šeimų nemokamai – ir pagaliau ją rado.

Šeimos grožio centras Bubble Bubble sutiko prisijungti prie šios gražios iniciatyvos ir kartu su Daugiavaikių šeimų asociacija surengė smagią šventę „Apsikirpkime linksmai“. Jos metu buvo apkirpti net 70 vaikučių iš 3 ar daugiau vaikų auginančių šeimų.

Renginį linksmino personažai iš vaikystės pasakų – Kakė Makė su Klounu (Vilma Lisauskienė ir Laura Stukienė). Beje, nuo šiol Šeimos grožio centre Bubble Bubble ir net dviejose vaikų kirpyklose „Čik čik“ (Ogmios mieste ir Žvėryne) DSA MES nariams bus taikomos specialios nuolaidos. „Nuo šiol mūsų mažieji bus ypatingai pastebimi: dėl nešiojamų atšvaitų – tamsiuoju paros metu, o dėl puikių šukuosenų – dienomis,“ – džiaugėsi Jurgita Pocienė.

Daugiavaikių šeimų asociacija MES įkurta 2012 metais kelių daugiavaikių šeimų iniciatyva. Asociacijos tikslas – suburti daugiavaikes šeimas, sukuriant sąlygas gauti įvairias lengvatas, dalyvauti daugelyje renginių nemokamai, remti vaikų, augančių daugiavaikėse šeimose studijas. Pastaruoju metu asociacija organizuoja renginius, skatinančius pozityvų požiūrį į daugiavaikes šeimas.

Daugiavaikių šeimų apsilankymo kirpykloje, kurią įkūrė versli mama Viktorija, akimirkų fotogalerija


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0