Idėjos finansavimas: kur ieškoti patarimų ir kvietimų? (mamos klausimas)

pinigu medis_versli mama

Portalas VERSLI MAMA sulaukė mamos Irminos klausimo, kaip gaunamas finansavimas individualiam sumanymui. Kadangi tema aktuali visoms, plėtojančioms verslą, išnagrinėti Irminos atvejį ir pateikti galimus pasiūlymus paprašėme projektų valdymo ekspertę Ievą Adomaitytę-Subačienę iš Valdymo inovacijų agentūros www.innovate.lt.

Gyvenu gigantiškame kieme, kurį supa 6 daugiaaukščiai namai. Anksčiau kieme buvo krepšinio aikštelė, dabar sunyko. Noriu padaryti per naują. Iš internete pateikiamos informacijos susižinojau, kad kokybiškos aikštelės kaina apie 12 000 eurų. Nežinau kiek kainuoja darbas, todėl pridedu 50 proc. sumos.
Esu parašiusi prašymą savivaldybei įrengti aikštelę. Surinkau gyventojų parašus. Gavosi 109 parašai. Pastabose nurodytas naudotojų/vaikų skaičius 126. Pasiūlymą kreiptis per VVG ar NVO gavau iš savivaldybės, nes šiuo metu finansavimo nėra.
Ar galite man parodyti kelią? Kaip, kur parašyti ir pateikti paraišką, kad gauti apie 18 000 – 20 000 eurų krepšinio aikštelei ir jos įrengimui? Galbūt galite rekomenduoti mokymus.

Atsako Ieva Adomaitytė-Subačienė:Ieva Adomaitytė-Subačienė_versli mama

Mokymus išties galime rekomenduoti – Valdymo inovacijų agentūra kovo 6-7 d. rengia seminarą ES projektų rašymas: pasidaryk pats. Šiuose mokymuose – net 6 skirtingų sričių ekspertai. Mokymai yra praktiniai, apžvelgiamos skirtingos galimybės ir praktinėje dalyje detaliai pasakojama, kaip užpildyti paraiškas. Daugiau informacijos rasite čia: www.innovate.

Kas yra vietos veiklos grupės (VVG)?

Yra kaimo ir miesto VVG. Miestų vietos veiklos grupės 2015 m. sukurtos siekiant pagerinti vietines įsidarbinimo galimybes ir padidinti bendruomenių socialinę integraciją. VVG veikia asociacijų forma, yra sudarytos iš konkrečiame mieste veikiančių partnerių – bendruomeninių organizacijų ir (ar) kitų nevyriausybinių organizacijų; asocijuotų verslo struktūrų ir (ar) įmonių, savivaldybės tarybos arba savivaldybių tarybų, jeigu VVG veiklos teritorija yra keliose savivaldybėse. Tai yra atviros struktūros, suteikiančios galimybes prisijungti nariams.

Kiekvienoje strategijoje yra numatytas trijų krypčių finansavimas:

o   socialinių paslaugų teikimas ir įtraukties didinimas,

o   naujų profesinių įgūdžių įgijimas,

o   geresnio įsitraukimo į darbo rinką skatinimas bei jauno verslo skatinimas (tarp jų socialinis verslas).

Todėl lėšų tik aikštelės remontui turbūt nepavyktų gauti, tačiau galbūt rasite idėjų išplėsti projektą. Daugiau apie VVG ir jų kontaktus rasite čia: http://www.leaderlietuva.lt/lt/lietuvos-vvg/vietos-veiklos-grupes/

Dar keli aktualūs kvietimai:

֍     Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija paskelbė 2019 m. kvietimą teikti paraiškas sporto projektams, finansuojamiems Sporto rėmimo fondo lėšomis. Remiamos veiklos:

  • fizinio aktyvumo skatinimas;
  • sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas;
  • sporto renginių organizavimas;
  • kvalifikacijos tobulinimas.

Daugiau informacijos: http://kksd.lrv.lt/lt/naujienos/skelbiamas-2019-metu-kvietimas-teikti-sporto-projektu-paraiskas

֍     Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo taryba skelbia prevencinių projektų, socialinės reklamos projektų, mokslo tyrimų projektų finansavimo konkursą. Konkurso tikslas – stiprinti visuomenės sveikatą šiose prioritetinėse srityse:

  • visuomenės psichikos sveikatos stiprinimo;
  • sveikos gyvensenos skatinimo.

Daugiau informacijos: https://sam.lrv.lt/lt/darbo-grupes/valstybinis-visuomenes-sveikatos-stiprinimo-fondas/tab.dokumentai

**

Turite klausimų dėl motinystės ir verslo derinimo, projektų finansavimo, verslo steigimo? Pirmiausia ieškokite atsakymų mūsų archyve: viršutpaieska_versli mamainiame dešiniame kampe esančiame paieškos langelyje įveskite jus dominantį raktažodį, pvz., verslo liudijimas. Jei tinkamo atsakymo rasti nepavyko, siųskite savo klausimą adresu portalasverslimama@gmail.com ir gaukite kvalifikuotą specialistų komentarą nemokamai!

Taip pat skaitykite:
Mama klausia: kaip individuali veikla įtakoja motinystės išmokas? (SODROS komentaras)
GPM lengvata auklei: kaip pasinaudoti (VMI patarimai)
Reprezentacinės išlaidos: alkoholiu vaišinti galima, dovanoti – ne

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0