Laikui namuose VDA studentai dovanoja savo piešinius (yra ne tik tarakonų)

VDA_versli mama

Vilniaus dailės akademijos (VDA) Vilniaus fakulteto Grafikos katedros studentai kviečia vaikus ir vaikiškus suaugusius pasinaudoti jų, jaunųjų kūrėjų, piešiniais: atsispausdinti juodu ant balto ir spalvinti! 

Jau nuo seno žinoma ir patirta, kad spalvinimas ne tik džiugina, ramina, bet ir veikia terapiškai, didina dėmesingumą, lavina smulkiąją motoriką, padeda save išreikšti. Ką jau kalbėti apie tą fantastišką pasididžiavimo savimi jausmą užbaigus piešinį!

Aš šiandien ne tik dirbau namuose, t. y. kaip visada skaičiau, rašiau, atsakinėjau į laiškus, tikrinau sutartis. Ne kaip visada, o kaip pastarosiomis dienomis, nuolat nervinausi, skaitydama naujienas, klausiausi, kaip niurzga namuose uždaryta gimnazistė, gaminau pietus. Visa tai turbūt darė dauguma jūsų. Bet aš dar padariau dalyką, kurio nebuvau darius niekada: nuspalvinau Blakės kovą su Tarakonu. Ir tai buvo geriausias momentas per visą dieną. Nes VDA Grafikos katedra susimobilizavo ir sukūrė piešinių spalvinimui lobyną tiems, kas neturi kuo užimti vaikų namie. Na ir tiems, kas yra amžini nesuaugėliai, tokie, kaip aš, ir nori paspalvinti. Imkit ir spalvinkit, ten yra ne tik tarakonų.

Dėstytoja doc. dr. Jurgita Liudavičienė

VDA Grafikos programos studentai dalijasi nenuspalvintais savo piešiniais-istorijomis ir kviečia šį laikotarpį namuose su šeima praleisti spalvingai!

Nuspalvinti darbai bus talpinami vda.lt svetainėje ir VDA Facebook. Nuspalvintus kūrinius siųskite el. paštu atsisiuskirspalvink@vda.lt.

Į nenuspalvintų paveikslų galeriją pateksite spustelėję nuorodą žemiau.

Nuoroda į nenuspalvintų paveikslų galeriją >>

Norėdami atsisiųsti paveikslėlį, spustelėkite ant jo ir paveikslėlis atsidarys naujame lange. Tuomet spauskite dešinį pelės klavišą ir Išsaugoti paveikslėlį kaip (eng. Save picture as). Išsaugokite savo kompiuteryje tiek paveikslėlių kiek norite, atsispausdinkite ir spalvinkite!

Galerija nuolat pildoma (paskutinį kartą papildyta kovo 19 d.).

________________________________________________________________________________

Taip pat išbandykite:

Geros nuotaikos programa: kaip palaikyti emocinį stabilumą saviizoliacijos metu


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0