„Namas ir aš“ interjero akademija (kvietimas registruotis)

Namas ir aš_interjero akademija_versli mama

Žurnalas Namas ir aš rengia paskaitų apie namus ciklą, kuriame – naudingi patarimai, konsultacijos ir diskusijos rūpimais klausimais. Suburta profesionalių lektorių komanda dalysis praktine patirtimi, kurią lengvai galėsite pritaikyti savo namuose.

Namas ir aš interjero akademija skirta tiems, kurie kuria arba nori atnaujinti savo namų aplinką (ir nori tai daryti ne bet kaip, o pagal naujausias tendencijas) bei tiems, kuriems tiesiog įdomu, kuo šiandien gyvena architektūros ir dizaino pasaulis.

Visi norime gyventi gražiuose namuose, kuriuose netrūksta jaukumo ir šiuolaikiškų sprendimų. Atrodytų, patarimų, kaip susikurti tokią aplinką, netrūksta, tačiau taip lengva pasiklysti ir juose, ir savo noruose. Štai čia praverčia specialistų pagalba.

Akademijoje planuojama suburti nedideles ir jaukias žmonių grupes, todėl kiekvienas turės galimybę pabendrauti su specialistais.

KAS?

Namas ir aš interjero akademija

KUR?

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Gedimino pr. 51, Vilnius

KADA?

Spalio 23, 30 dienomis ir lapkričio 6, 21, 27 dienomis. Dalyvauti galima visose paskaitose arba tik Jums aktualiuose užsiėmimuose.

KAS VYKS?

Spalio 23 d., 18.30 val. Nuo ko pradėti kurti namus? Architektės Eglė Židonytė, Marija Savickienė, Guoda Bardauskaite (studija Šilta Šiaurė) patars stiliaus išgryninimo, spalvų ir apdailos medžiagų parinkimo klausimais. Dalis paskaitos bus skirta kūrybinėms dirbtuvėms, kuriose galėsite praktiškai pritaikyti sužinotus metodus ir sudėlioti savo namų viziją.

Spalio 30 d. 18.30 val. Nuo plano iki interjero. Kartu su Vilniaus dailės akademijos dėstytoju architektu Dalius Regelskis stebėsite ir analizuosite įgyvendintų interjerų procesą, sužinosite, kokie netikėti sprendimai sukasi projektuotojų galvose ir pasisemsite praktiškai pritaikomų idėjų savo erdvei. Paskaitoje architektas pristatys keletą savo projektų, pateikdamas „prieš“ ir „po“ planus bei nuotraukas.

Lapkričio 6 d. 18.30 val. Skandinaviško stiliaus trauka. Kas iš tiesų yra skandinaviškas stilius ir kur slypi jo populiarumo paslaptis? Hygge ir Lagom – kas tai ir kaip jį pajusti savo namuose? Lektorė dizainerė Justina Skurdelytė (studija OUYOU) patars, kaip susikurti skandinavišką interjerą namuose.

Lapkričio 21 d. 18.30 val. Namų dekoras: kodėl jis būtinas? Lektorė Dovilė Sakevičė (studija Dovilės Interjeras) padės nepasiklysti renkantis užuolaidas, kilimus ar pagalvėles. Taip pat sužinosite naujausias dekoro tendencijas bei kaip įprastiems daiktams suteikti netikėtą paskirtį.

Lapkričio 27 d. 18.30 val. Interjeras – kaip iš nuotraukos. Žinomiausias interjerų fotografas Leonas Garbačauskas pasidalins praktiniais patarimais, kaip patraukliai nufotografuoti interjerą ir ko nerodyti pašalinėms akims. Naudinga ne tik interjero dizaineriams, bet ir tiems, kurie nori pasidalinti nuotraukomis su savo instagramo ar feisbuko sekėjais, „Airbnb“ nuomotojams ir tiems, kuriems įdomu į savo namus pažvelgti pro objektyvą.

KIEK?

Vieno užsiėmimo kaina – 29,99 EUR.
Registruojantis į visus užsiėmimus – 119,99 EUR  + žurnalo „Namas ir aš“ prenumerata metams DOVANŲ!
Neatvykus mokestis nėra grąžinamas.

O DIPLOMAS?

Bus ir diplomas! Išklausiusiems visas paskaitas bus įteikti pažymėjimai.

BILIETAI

https://bit.ly/2AMvLp4

Visa aktuali informacija pateikiama renginio paskyroje feisbuke.

Portalas VERSLI MAMA yra šio renginio viešinimo partneris ir smulkesnės informacijos apie patį renginį neteikia. Jos prašome teirautis organizatorių pirmiau nurodytais kontaktais.


Taip pat verta pasidomėti ir registruotis:

Nuo spalio 18 d. Vilniuje vaikus kviečia Žaidimų galerija

2020 metų REZULTATŲ PLANAVIMO dirbtuvės su dr. Diana SATKUTE (20% nuolaida bilietams)

Vytautas Jonušas kviečia: pirmieji verslo žingsniai užsienyje (nuolaida mamoms)3 Comments

 1. Vilma

  2020 gegužės 31 prie 10:54

  Man labai aktuali nama apie namu sauguma. Kokias vaizdo stebejimo sistemas rinktis. Nes rinkoje tikrai platus pasirinkimas https://sauguspasaulis.lt/vaizdo-stebejimo-sistemu-rinkiniai?c3=3163 noretusi suzinoti i ka svarbiausia atsizvelgti renkantis lauko stebejimo kameras, kaip jas montuoti ir visi niuansai

 2. Rusne

  2020 birželio 19 prie 14:08

  Labai aktuali tema – namu apsvietimas. Galvoju, jog patogiausia butu imontuojami sviestuvai https://www.lempa.lt/tema/imontuojami-sviestuvai/ nes dabar jau ir ju yra tikrai ivairiu ir idomiu. Butu idomu placiau pasiskaityti apie apsvietimo tipu privalumus ir trukumus.

 3. Iruna

  2020 liepos 19 prie 07:53

  Neturiu gebejimo matyti vizija kaip kas atrodys pastacius viena ar kita balda, nudazius sienas ir panasiai, tad tikrai norisi daugiau informacijos apie interjero dizaina, galimybe konsultuotis su sios srities specialistais

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0