Pinigų magnetas, arba Pajamų didinimas kitaip (registracija)

pinigų magnetas_seminarai moterims_versli mama
Kaip padidinti pajamas? Ko gero, šį klausimą gvildename kiekvienas pasvarstome, kas geriau: daugiau dirbti? dirbti sau? dirbti keliuose darbuose? O gal tiesiog egzistuoja tam tikras pinigų magnetas, kurį radęs, gali suktis mažiau, bet turėti daugiau?
„Kai suvoki, kad pajamas generuoja ne tik darbas, prasideda kūryba, laisvė ir išradingumas“, – sako psichologa psichoterapeutas Timas Petraitis.
O kas, jei be pinigų?
11 metų privačia praktika besiverčiantis specialistas apie save kalba taip: Timas Petraitis_versli mama
Turiu automobilį, savo būstą ir paskolą už jį. Turiu išmanų telefoną, sporto klubo narystę ir atostogauju užsienyje karts nuo karto. Auginu sūnų. Žodžiu, nesu kažkoks urvo gyventojas, kuris minta savo surinktais grybais ir uogomis. Nors būtų irgi visai nieko. Esu toks, kaip jūs. Ir šis pasaulėžiūros keitimas yra iš tos pačios serijos „jei man pavyko, tai ir jums gali pavykti“. Aišku, jei tik norėsite.
Vienas pagrindinių principų, iš esmės pakeitęs mano vartotojišką pasaulėžiūrą, tilpo į paprastą klausimą: „O kas, jei be pinigų?“. Vartotojiškoje visuomenėje susidūrę su problema, dažniausiai ieškome piniginės ir perkame daiktą arba paslaugą, kuris (kuri) tą problemą išsprendžia.
Pradėjus sau sulig kiekviena problema kelti klausimą „O kas, jei be pinigų?“, labai keitėsi dalykai. Atsinaujino gebėjimas prašyti, skolintis. Kūrybiškumas įgavo pagreitį: daug ką išmokau daryti  savomis rankomis, nuleidau perfekcionisto kartelę. Galiausiai reikėjo tiesiog imti ir mokytis gauti, priimti žmonių gerumą. Kai perki, tas įgūdis taip pat atbunka.
O jei taupyti?Inga d'Haens_pinigų magnetas_versli mama
Seminare dalyvaus ir Inga d’Haens, pakviesianti pokalbiui ir pamąstymui apie tai, kaip turėti tiek, jog gyventume kokybiškai ir kurtume gyvenimą taip, kaip norime, o ne taip, kaip gaunasi.
Norėdami turėti daugiau pinigų, paprastai pradedame taupyti. Nuolatinis taupymas vargina, prastėja gyvenimo kokybė, o pinigų vis tiek trūksta. Ką daryti?
Šiandien jaučiuosi patogiai leisdama pinigus ar planuodama atostogas, visai ne todėl, jog turiu jų tiek, kad ir anūkams užtektų, o todėl, kad žinau, ką reiškią viską prarasti ir vėl atsitiesti.
Inga d’Haens dvidešimt savo gyvenimo metų pašventė nuosavam verslui, jo kūrimui, auginimui ir plėtrai. Pastaruoju metu ji dalijasi savo patirtimi ir padeda žmonėms susidėlioti tikslus ir išnaudoti turimą potencialą, kad tikslai virstų realiai įgyvendintais projektais.
Daugiau apie Ingą www.inga.do.
**
Tad kokia gi galėtų būti pinigų gausinimo formulė ir kokioms taisyklėms ji paklūsta?
Kokie mūsų vidiniai ribojantys veiksniai trukdo padidinti savo honorarą, paprašyti didesnio užmokesčio, leisti sau uždirbti daugiau?
Kiek mumyse kaltės, gėdos, polinkio į kentėjimą, sunkumus gyvenime ir žemos savivertės, trukdančių pasinaudoti finansine gerove, kurią pritraukia pinigų magnetas?
KAS?

Seminaras „Money magnet. Pajamų didinimas kitaip“

KUR?
„Guliverio akademija“, Laisvės pr. 85a, Vilnius.
KADA?
Lapkričio 16 d., šeštadienį, 11–14 val. (trukmė – 3 val.)
KIEK?

35 EUR

REGISTRACIJA

Registracija patvirtinama TIK apmokėjus už dalyvavimą. Registruojame iki 20 žmonių. Mokėti pavedimu į Eglės Lisauskaitės sąskaitą LT707044060001362076, pavedimo paskirtis „Money magnet lapkričio 16“.

KONTAKTAI PASITEIRAUTI

Mob. tel. +370 686 600 92, el. p. egle.lisauskaite@gmail.com

Visa aktuali informacija pateikiama renginio paskyroje feisbuke.

Portalas VERSLI MAMA yra šio renginio viešinimo partneris ir smulkesnės informacijos apie patį renginį neteikia. Jos prašome teirautis organizatorių pirmiau nurodytais kontaktais.


Taip pat verta pasidomėti ir registruotis:

Nuo spalio 18 d. Vilniuje vaikus kviečia Žaidimų galerija

2020 metų REZULTATŲ PLANAVIMO dirbtuvės su dr. Diana SATKUTE (20% nuolaida bilietams)

Vytautas Jonušas kviečia: pirmieji verslo žingsniai užsienyje (nuolaida mamoms)Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0