Šeimos kortelė: „Versli mama“ – tarp 12 ambasadorių

Nuolaidas gausioms ir neįgalius vaikus auginančioms šeimoms garantuojanti Šeimos kortelė turi daugiau nei 60 partnerių, o dabar įgijo ir 12 ambasadorių – nevyriausybinių organizacijų, padėsiančių sutelkti Lietuvos įmones bendram tikslui.

Šeimos kortelės partnerius nuo šiol padės pritraukti ne tik Šeimos kortelės programą administruojanti Daugiavaikių šeimų asociacija MES, bet ir viešosios įstaigos: Šeimos institutas, „Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centras“, „Begalybė ne riba”, „Parama šeimai Dzūkijoje”, Versli mama, „Informacijos ir paramos gausiai šeimai centras“.

Į Šeimos kortelės partnerių gretas taip pat įsiliejo Zarasų rajono Jaunimo visuomeninių organizacijų sąjunga „Apskritas stalas”, Daugėliškio krašto bendruomenė, Joniškio paramos šeimai centras, Radviliškio rajono gausių šeimų asociacija „Šeimos židinys“, šeimos centras Kartu saldu.

„Apie panašią kortelę gausios ir neįgalius vaikus auginančios šeimos pakalbėdavo jau senokai: norėjosi išskirtinės kortelės, kuri būtų kažkas daugiau nei paprastas gausios ar neįgalų vaiką auginančios šeimos pažymėjimas“, – sako Daugiavaikių šeimų asociacijos „MES“ vadovė Jurgita Pocienė.

Panaši į lietuvišką Šeimos kortelė egzistuoja daugelyje Europos šalių. Šeimoms ji suteikia ypatingų nuolaidų, galimybių ir teisių.

Pasak J. Pocienės, norint, kad Šeimos kortelė vystytųsi sparčiai ir nuosekliai, buvo paprašyta regioninių nevyriausybinių organizacijų pagalbos. Didžioji dalis atsiliepusių organizacijų rūpinasi savo rajonų šeimos klausimais, todėl tikimasi, kad galės pritraukti regioninių partnerių.

„Norime, kad šeimos nuolaidomis galėtų naudotis kuo arčiau savo namų. Kitos bendruomeninės ir jaunimo organizacijos taip pat įdės savo indėlį, nes kas labiausiai pažįsta vietos žmones ir vietos verslą, jei ne vietos nevyriausybininkai?“ – aiškina Daugiavaikių šeimų asociacijos MES vadovė.

Apie šeimos kortelę

Startą Šeimos kortelei davė Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Nuo liepos Šeimos kortelę užsisakė beveik 10 tūkst. gausių bei neįgalius vaikus auginančių šeimų. Aktyviausiai Šeimos kortelė užsisakoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, mažesnių miestų ir miestelių šeimos kiek mažiau aktyvios. Tai viena priežasčių, kodėl ambasadoriais nuspręsta pasitelkti vietos nevyriausybines organizacijas, puikiai pažįstančias savo kraštą ir jo žmones.

Šeimos kortelės komanda kiekvieną savaitgalį lankosi skirtinguose Lietuvos miestuose bei miesteliuose, pasakoja gyventojams apie kortelės idėją, kviečia prisijungti verslininkus prie kortelės programos. Jau apsilankyta Utenos, Kauno, Vilniaus rajonų miesteliuose, Kairėnuose, Alytuje bei Rokiškyje. Ateityje dar numatyti renginiai Druskininkuose, Panevėžyje, Ignalinoje bei Vilniuje.

Artimiausi renginiai, kuriuose bus pristatyta Šeimos kortelė:


Taip pat skaitykite:

Šeimos kortelė turi pirmuosius partnerius: kaip jais tapti

Šeimos kortelė – puiki reklama smulkiam verslui

Šeimos kortelė pristatyta Laisvės piknike (portalas VERSLI MAMA – tarp partnerių)1 Komentaras

  1. Dziaugiuosi

    2019 rugsėjo 26 prie 05:37

    Dziugu kad info apie kortele plinta. Ir kad daugeja partneriu, suteikianciu nuolaidas tiems zmonems, kuriems to is tiesu reikia. Juk kai paskaiciuoji, vien prekes mokyklai pries rugseji kiek kainuoja vienam vaikui, ka jau kalbeti apie triju ir daugiau vaiku paruosima. O juk reikia ne tik priemoniu, bet ir drabuziu, avalynes, uniformu

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0