Versli mama Laura žurnalą senjorams įtaisė prekybos centro lentynose

Laura Balčiūtė 60+ versli mama

Spalio 1-ąją – Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną – versli mama Laura Balčiūtė pasitinka džiugia žinia: nuo šiol jos leidžiamas žurnalas senjorams 60+ taps dar labiau prieinamas.

Žurnalą Vilniaus ir Kauno miestų bei rajonų, o vėliau, planuojama, ir kitų Lietuvos regionų gyventojams platins prekybos tinklas IKI. Perkantieji su lojalumo kortele „IKI Premija Senjorams“ leidinį galės gauti nemokamai. Žurnalas 60+ versli mama

Pasak žurnalo leidėjos ir redaktorės Lauros, per dvejus su pusę metų 60+ spėjo sulaukti puikaus įvertinimo iš vyresnio amžiaus žmonių. Juolab kad tai vienintelis tokio formato žurnalas Lietuvoje. Tačiau jo kelias iki vienišų, tolimuose miesteliuose gyvenančių vyresnio amžiaus žmonių atrodė neįveikiamas.

Pasak Lauros, kad ir kaip stengėsi, per pastaruosius metus nepavyko organizuoti plėtros per valstybines įstaigas. Todėl buvo nuspręsta kreiptis į stambų verslą, neabejingą garbaus amžiaus sulaukusiems žmonėms.

„60+“ skaitytojai nuolat teiraujasi, kur ir kaip galėtų gauti šį nemokamą leidinį. Deja, nelengva rasti lėšų kokybiškam žurnalui išspausdinti, o platinti jį po visą šalį – ypač sudėtinga“, – sako versli mama, įkūrusi šį žurnalą savo močiutės atminimui.


Laura Balčiūtė yra portalo VERSLI MAMA tinklaveikos narė. Spauskite čia ir sužinokite, kaip tapti portalo VERSLI MAMA draugėmis ir tinklaveikos narėmis.


Dabar, kai prie Lauros projekto 60+ jungiasi prekybos tinklas IKI, leidinys bus daug paprasčiau ir patogiau prieinamas. Jį su lojalumo kortele „IKI Premija Senjorams“ nuo šiol nemokamai galės gauti Vilniaus bei Kauno miestų ir rajonų IKI parduotuvių lankytojai. Laura tikisi, kad ateityje žurnalas bus prieinamas ir kituose miestuose esančiose prekybos tinklo IKI parduotuvėse.

Žurnalo redaktorė pastebi, kad vyresnio amžiaus žmonės yra ištikimi popierinei spaudai, tačiau ne kiekvienas jų išgali nusipirkti knygą, žurnalą ar laikraštį.

Kurdami šį žurnalą, norime įrodyti, jog senatvė tikrai nėra gyvenimo pabaiga. Ji turėtų būti pats gražiausias gyvenimo etapas, kai jau užauginti vaikai, nudirbti visi darbai, todėl galima rūpintis tik poilsiu ir laiku sau.

„Tikiu, kad projektas „60+“ gali prisidėti prie šio tikslo įgyvendinimo ir padėti senjorams prasmingai, gražiai ir oriai leisti laiką, suteikti jiems naudingų patarimų ir praskaidrinti jų kasdienybę“, – tvirtina Laura.

Parduotuvė – kur kas daugiau

Prekybos tinklo IKI rinkodaros vadovas Andrej Pometko priduria, kad apsilankymas parduotuvėje vyresnio amžiaus žmonėms yra tapęs kasdienybės dalimi. Čia jie ne tik įsigyja būtiniausių maisto produktų, bet ir randa progą pabendrauti, susitikti su kaimynais. Todėl prekybos tinklas jaučia pareigą nuolat ieškoti būdų, kaip būtų dar galima prisidėti prie jų gerovės kūrimo.

„Visuomet stengiamės išgirsti visų savo pirkėjų poreikius ir į juos įsiklausyti. Šio leidinio atsiradimas mūsų parduotuvių lentynose – ne išimtis. IKI parduotuvės yra įsikūrusios arti dažno mūsų pirkėjų namų, todėl džiaugiamės galėdami vyresnio amžiaus žmonėms sudaryti galimybę patogiai ir nemokamai pasiimti jiems aktualų leidinį, plėsti akiratį“, – tikina A. Pometko.

Nemokamas žurnalas 60+ leidžiamas kas antrą mėnesį. Jame gausu interviu su įdomiomis asmenybėmis, prasmingų, įkvepiančių straipsnių, specialistų patarimų.


Apie Laurą taip pat skaitykite ir klausykite:

Tuoj gimdysianti Laura rado nišą leidybos rinkoje (2017-04-06)

Laura: žaidžiu gyvenimą

Kaip viena žalia ir naivi mergina nusipirko įmonęPalikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0