Antrąją Kalėdų dieną vilniečiai kviečiami pabėgioti

begimas

Antrą šv. Kalėdų dieną visi vilniečiai kviečiami jungtis prie socialinio saugumo akcijos „Būk matomas“ ir dalyvauti ARMYDAY naktiniame bėgime. Bėgimo startas ir finišas – sostinės Katedros aikštėje. Nugalėtojo laukia puikus prizas – dviratis! 

Šio bėgimo tikslas – prabėgti Vilniaus tamsiomis gatvėmis taip, kad net juodžiausioje tamsoje kiekvienas bėgikas būtų MATOMAS ir PASTEBĖTAS. Be abejo, dalyviai kartu pasportuos, sveikai ir smagiai praleis laiką, o tuo pačiu atkreips visuomenės dėmesį į socialinės saugumo akcijos „Būk matomas” svarbą ir taip padės surinkti lėšų šiai akcijai paremti.
„Renginys bus kupinas ne tik gero fizinio azarto, bet netikėtų staigmenų, kokias gali pateikti tiktai nindzės, todėl būkite matomi ir budrūs“, – intriguoja akcijos „Būk matomas“ sumanytoja ir viena iš bėgimo organizatorių Jurgita Pocienė.

Bėgimo nugalėtojui – dviratis

Atsispyrusiems pagundai praleisti sočias šventes prioe televizoriaus ir išsiruošiantiems dalyvauti 5 km bėgime organizatoriai žada smagią kompaniją ir gerą nuotaiką, o nugalėtojui – fantastišką dviratį, kurį įsteigė akcijos „Būk matomas” mecenatas ARMYDAY.
„Palaikome šią puikią akciją, nes tokios iniciatyvos yra reikalingos ir sveikintinos. Pėstieji yra tokia pat svarbi eismo dalis kaip ir vairuotojai, tad privalome rūpintis vieni kitų saugumu. Ypač dabar, šaltuoju ir tamsiu metų laiku, kai pėstieji išnyra iš tamsos lyg šešėliai. Mūsų įsteigtas prizas – tai tik simbolinė šv. Kalėdų dovana, kurią parinkome davovaudamiesi sena lietuvių liaudies išmintimi, jog slides reikia ruošti vasarą, o dviračius – žiemą“, – sąmojį laido ARMYDAY vadovas Mindaugas Pocius.

Bėgs ir dideli ir maži

Bėgimas tamsoje skiriamas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Vaikai dalyvaus vaikų sprinte, kurį pirmieji du įveikę vaikai – berniukas ir mergaitė – bus apdovanoti šviesą atspindinčiomis kuprinėmis. Šias dovanas įsteigė naują prekinį ženklą NESHKIS sukūrusi daugiavaikė mama Gabija Vanagė, 2016 metų verslių mamų apdovanojimuose nominuota kategorijoje „Versli mama prie meno“. „Augindama vaikus supratau, kad atšvaitų niekada nebus per daug, taip gimė ir naujas produktas – kuprinės, šviečiančios tamsoje“, – pasakoja prizų steigėja.
Suaugę varžysis 5 km trasoje. Bėgimas unikalus tuo, jog bėgikai turės kuo labiau apsiatšvaituoti, nes kartais bėgs absoliučioje tamsoje. Visiems dalyviams siūloma turėti bent kokius šviesos šaltinius, taip pat kuo išradingiau pasipuošti atšvaitais. Originaliausių ir labiausiai apsiatšvaitavusių laukia kalnas dovanų.

3000 pėsčiųjų jau spindi

Socialinė akcija „Būk matomas“ vykdoma jau penktus metus. Jos metu specialiais atšvaitais nemokamai ženklinami mokinių viršutiniai drabužiai. Šiais metais lapkritį savo kelionę po Lietuvą pradėjusi akcija jau aplankė per 15 mokymo įstaigų Vilniuje bei Šalčininkuose ir atšvaitais paženklino daugiau kaip 3000 pėsčiųjų.
Pasak akcijos organizatorės Jurgitos Pocienės, prie „Būk matomas“ aktyviai jungėsi Vilniaus ir Šalčininkų visuomenės sveikatos biurai. Jų dėka buvo aplankytos ne tik mokyklos, bet ir poliklinikos, dienos centrai, bendruomenių namai.
„Akcija tęsis iki kovo mėnesio pabaigos ir planuoja aplankyti Kauno ir Šiaulių regionus, tad jei atsiras norinčių prisidėti – iniciatyva visada labai laukiama“, – primena Jurgita.

Registracija į naktinį bėgimą „Būk matomas“ čia.


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0