Ką pavasarį apie šeimą šneka Seimas?

Suvokti, kas vyksta Seime ar Vyriausybėje, kokie ir kodėl yra rengiami įstatymai bei kiti teisės aktų pakeitimai ar papildymai, kaip vyksta jų svarstymas, nėra paprasta, nes tai reikalauja ir tam tikrų žinių, ir nemažai laiko. O mes, verslios mamos, jo turime tiek, kiek turime. Tačiau puikiai suprantame, kad dalyvaudamos ten, kur priimami sprendimai, galime jiems turėti įtakos ir tikrąja to žodžio prasme paversti Lietuvą geresne vieta gyventi ir verslauti. Džiaugiamės, kad partnerių iš Šeimos instituto pastangomis nuo šiol galima paprasčiau peržvelgti, kokius teisės aktus šių metų pavasarį ruošiasi svarstyti Seimas. 

Norėdami padėti mums tapti arba išlikti pilietiškai aktyviomis, Šeimos instituto atstovai rengia apžvalgas, kuriomis siekia atkreipti mūsų dėmesį į 2016 metų pavasarį Seime svarstomus teisės aktus, galinčius turėti įtakos šeimos gyvenimui ir gyvybės kultūros puoselėjimui. Rengiant šiuos dokumentus talkina Laisvos visuomenės institutas, Šeimos ir asmens saviugdos centras „Bendrakeleiviai“, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos frakcija, Lietuvos tėvų forumas.

„Kviečiame drąsiai bendrauti su Jūsų interesams atstovaujančiais politikais. Teiraukitės, kodėl jie pateikė vieną ar kitą teisės akto projektą. Prašykite paaiškinti, ar numatyti pakeitimai tikrai prisidės prie gyvenimo kokybės pagerinimo, o gal taps tik dar vienu papildomu formalumu, sukuriančiu darbo aiškintojams ir ataskaitų rengėjams. Klauskite, kokios pagalbos reikia, kad šeimą stiprinantys sprendimai būtų priimti ir įgyvendinami. Pasidomėkite, kokia jų pozicija kitais Jums svarbiais klausimais, kurie svarstomi Seimo komitetuose ir dėl kurių bus balsuojama plenarinių posėdžių salėje“, – ragina verslias mamas Šeimos instituto vadovė, trijų vaikų mama Jolanta Ramonienė.

Seime 2016 m. pavasarį svarstomų teisės aktų apžvalga PDF ir interaktyviai


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0