Žemės ūkio ministerija kviečia prisidėti prie pramogų vaikams

parama verslui kaime_versli mama

Ne paslaptis, kad daugėja vaikų, kurie nėra matę gyvos karvės, o kaip atsiranda duona tėra girdėję mokykloje, todėl visus, kuriems įdomu pažinti Lietuvos  kaimą, jo teikiamas galimybes ar tiesiog pailsėti, kviečiame gegužės 27–28 d. į akciją „Atviros dienos kaime“.

„Atviros dienos kaime“ – tai neeilinė galimybė iš pirmų lūpų išgirsti bei pamatyti, kokį kelią nueina jų pamėgti produktai, gaminiai, kol patenka ant stalo. Pamatę kaip gimsta duona, pienas ar kiti pamėgti gaminiai, sužinoję jų gamybos subtilybes, lankytojai galės įvertinti ūkininkų darbą ir pastangas tiekti kokybiškus ir su meile pagamintus produktus bei užmegzti nuolatinį ryšį, kad maisto tiekimo grandinė būtų ne tik trumpa, bet ir patikima.

Namo miestiečiai galės grįžti įsigiję „laimingų vištų laimingų kiaušinių“, daržovių, medaus, levandų ir dar begalę įdomių Lietuvoje išaugintų, pagamintų bei išpuoselėtų produktų bei gaminių.

Jau sulaukta 26 ūkių, sodybų patvirtinimo, kad jie atvers savo duris svečiams iš miesto. Lankytojai bus kviečiami susipažinti su gamtine žemdirbyste, kanapių ūkio ypatumais, savo akimis pamatyti, kaip auginami žirgai, triušiai, mėsiniai galvijai, naminiai paukščiai, alpakos ir net… sraigės. O kur dar įvairios siūlomos edukacinės programos, pasivaikščiojimai, žygiai po miškus, pelkes, piliakalnius ir dvarus!

Tad visi, kurie turi lankomą ūkį ar kaimo turizmo sodybą, ir nori sulaukti svečių bei pasidalinti su jais savo žiniomis bei galimybėmis kviečiami registruotis iki balandžio 14 d. el. paštu komunikacija@atostogoskaime.lt  arba tel. 8 635 57 154.


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0