Gera pradžia – pusė darbo!

versli mama atidarymas

Atsinaujinusio portalo verslimama.lt kolektyvas į pirmąjį susitikimą rinkosi verslininkės Violetos Moščinskienės įkurtoje Galerijoje 555

prirasymas2 pristatymas5

 

 

 

 

 

 

Apniukusią, bet rudeniškai mielą rugsėjo 15 d. popietę Vilniaus Galerijoje 555 susirinko gražus pulkelis šaunių mamų ir tėčių, kuriuos visus suvienijo viena ir ta pati internetinė erdvė – portalas verslimama.lt.

 

Kas per vasarą nesimatė – vėl susitiko, kas buvo nepažįstami – susipažino, rado sąlyčio taškų ir bendradarbiavimo galimybių, paklausė užburiančios dambrelių muzikos, pasidžiaugė atsinaujinusiu portalu ir sutarė dirbti bendro tikslo vardan: kad mamoms Lietuvoje būtų lengviau verslauti!

Nuo šiol verslimama.lt prisistato kaip pozityvių minčių svetainė, skatinanti moterų verslumą ir pabrėžianti moteriškumo bei motinystės svarbą. Joje praktiniais patarimais su jumis dalijasi geriausi teisės, finansų, apskaitos ir komunikacijos sričių specialistai, moterims aktualias temas gvildena įdomią motinystės patirtį ir savitą požiūrį į moteriškumą turinčios autorės. Publikuojamos verslių mamų sėkmės istorijos, skelbiama informacija apie naujausius mokymus, propaguojamos socialinio verslo ir savanorystės idėjos.


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.