Jokio turgaus, tik verslas

Skaidrė Vainikauskaitė

Lapkričio 4-ąją verslininkių, auginančių vaikus, taigi patenkančių į verslių mamų kategoriją, laukia jau tradiciniu tampantis re(n)ginys – edukacinė konferencija „Aš – versli mama“. Jos darbotvarkė – gana įtempta, tačiau po šių 6 valandų, tikiu, jausitės galinčios nuversti kalnus ir pakylėti savo verslą į naują lygmenį. Aš, portalo verslimama.lt vyr. redaktorė Skaidrė, trumpai apžvelgiu, ko šioje ir paskesnėse mūsų organizuojamose edukacinėse konferencijose nepamatysite:

 1. Mamytės

Ar kada nors girdėjote, kad vaikų turintys vyrai verslininkai vienas į kitą meiliai kreiptųsi tėveliai? Taigi.

Tad tų, kurios kalbėdamos apie savo vaikus tebevartoja mes, o į kitas moteris kreipiasi mamytės, šiame renginyje veikiausiai nesutiksite. Kol asmenybę lydi motiniškas daugiskaitinis susireikšminimas, o aplinkiniai vertinami per reprodukcinių pasiekimų prizmę, tokios moters galvoje paprasčiausiai nėra vietos verslui kaip pinigų generavimo sistemai. Dažniausiai tai nebūna diagnozė ir vaikui ūgtelėjus praeina be liekamųjų reiškinių, tačiau pats žodynas liudija, jog supratimas apie verslą sauskelnėtu užpakaliu tebėsėdi kokiame nors interneto forume ar ant feisbuko sienos ir gąsdina ten per klaidą užsukančius verslo žmones. Mes verslo žmones mylime ir gąsdiname juos tik per Heloviną 😀

Edukacinėje konferencijoje rinksis tokios moterys, apie kokias rašome portalo rubrikoje „Herojės“. Arba tokios, kurios siekia pakartoti jų sėkmę ir pasiryžusios mokytis iš geriausių. Jeigu norite su jomis susipažinti iš arčiau – maloniai prašom! Kai vienoje vietoje susirenka kelios dešimtys tokių asmenybių, jų spinduliuojamo pozityvumo ir suteikto įkvėpimo pakanka mėnesiui į priekį 😀

2. Turgus

Konferencijos metu veiks kelios mamų atstovaujamo verslo salelės. Tačiau jos skirtos pažinčiai su produktu ar paslauga, o ne prekybai. Jei patiks, visada gausite verslininkės kontaktus ir galėsite apsipirkti kitu laiku ir patogesnėje vietoje. Ar renginyje rastųsi vietos tokiai Jūsų verslo salelei? Jei operatyviai susisieksite – galbūt.

3. Paplepėjimas

Kur susitinka bent dvi moterys, ten neišvengiamai gimsta pokalbiai: apie vaikus, šeimą, buitį. Taip galima ir visą konferenciją praplepėti! Žinodami šią žavią moterišką ydą, konferencijos eigą griežtai struktūruojame:

  • LVJC Mėlynosios salės, kurioje vyks konferencija, durys atveriamos 8.30 val.
  • Konferencijos pradžia – lygiai 9 val. Vėluojančių gelbėjimas yra pačių vėluojančių reikalas.
  • Pranešimo trukmė – 45 min.  Iš viso konferencijos programoje numatyti 4 pranešimai.
  • Po kiekvieno pranešimo numatyta 15 min. kavos pertraukėlė. Iš viso – 4 pertraukėlės, arba valanda moteriškiems pokalbiams 😉
  • 13 val. prasideda greitieji verslo pasimatymai. Vėluojančių į pasimatymą gelbėjimas vėlgi yra pačių vėluojančių reikalas.
  • 5 min. – tiek trunka vienas verslo pasimatymas. Likus 30 sek. iki jo pabaigos, pasigirsta muzikinis intarpas ir žodiniai nurodymai.
  • Lygiai 5-ąją pasimatymo minutę nuskamba dar vienas muzikinis intarpas ir pasigirsta žodiniai nurodymai persėsti prie kito stalelio.
  • 2 val. – tiek trunka greitųjų verslo pasimatymų dalis. Per tą laiką kiekviena dalyvė turi progos susitikti su 24 verslininkėmis. Numatytą susitikimą praleisti draudžiama. Organizatoriai neatsako už greitųjų verslo pasimatymų naudą Jūsų verslui.

Visos dalyvės, apmokėjusios dalyvavimą konferencijoje pavedimu, gauna namų darbų – taisykles, kaip pasiruošti greitiesiems verslo pasimatymams. Tos, kurios sabotuoja bankus, eina į aklus pasimatymus 😉

O ką pamatysite? Ateikite ir pažiūrėsite!  Dalyvės mokestis – 30 EUR; Daugiavaikių šeimų asociacijos MES narėms (su kortele VISI SAVI) – 20 EUR.
Registracija vyksta iki lapkričio 3 d. 12 val. el. p. skaidre@remedium.lt

Jau lapkričio 4-ąją paskelbsime kitos edukacinės konferencijos laiką ir vietą. Išduosiu mažą paslaptį – trečioji konferencija pirmą kartą vyks išeivijoje 😉 


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0